Minzy przerwała ciszę i zapowiada, że powróci z nową i bardziej szczerą wersją siebie.

Aktualizacja 050516: 5 maja wygasł kontrakt z YG Ent. Trwają obecnie rozmowy Minzy z MUSIC WORKS Entertainment, ale nie została jeszcze podjęta oficjalna decyzja o współpracy.

YG wydało oświadczenie o odejściu Minzy z 2NE1. Ojciec dziewczyny groził sądem Yang Hyun Suk-owi. Sama zainteresowana jednak nie komentowała całej sytuacji. Jednak na oficjalnym Instagramie artystki pojawiło się oświadczenie z jej podpisem.

 

Hello, this is Minzy. It is with a sincere heart that I write to you all. First, I would like to apologize to all those who expressed shock at the news of my departure. It is after careful consideration and much deliberation that I have decided to pursue a new journey as an artist named Minzy Kong. Ever since debuting with 2NE1 at the young age of 16, I have been grateful for the wonderful memories I shared with incredible fans worldwide. These experiences were undeniably precious and I take none of them for granted. Thank you all for helping me grow as an artist. I promise to work even harder to return before you all with an improved and more honest version of myself. Through a renewed vision and hard work, I hope to reciprocate the love, dedication, and support that you have shown me. Thank you to all the fans, family, and friends who have shown me their love and concern. I promise to return soon. love, Minzy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MINZY (@_minzy_mz)

” Cześć, tutaj Minzy. Ze szczerym sercem, piszę do was wszystkich. Najpierw chciałabym przeprosić wszystkich tych, którzy byli zszokowani na wiadomości o moim odejściu. Po długim namyśle zdecydowałam wyruszyć w nową podróż jako artystka Minzy Kong. Od debiutu z 2NE1, w młodym wieku 16 lat, byłam wdzięczna za wspaniałe wspomnienia, które dzieliłam z niesamowitymi fanami na całym świecie. Te doświadczenia były niezaprzeczalnie cenne, ale nie biorę tego za pewnik. Dziękuję wam wszystkim za pomoc w dorośnięciu jako artystka. Obiecuję pracować jeszcze ciężej, żeby wrócić do was z lepszą i bardziej szczerą wersją siebie. Dzięki odnowionemu spojrzeniu i ciężkiej pracy, mam nadzieję, że odwdzięczę się za miłość, poświęcenie i wsparcie jakie mi okazaliście. Dziękuję wszystkim moim fanom, rodzinie i przyjaciołom, którzy pokazali swoją miłość i troskę. Obiecuję wrócić niedługo. Z miłością, Minzy”

 

Przypomnijmy co się stało. Na początku kwietnia pojawiły się informacje w mediach, że Minzy prowadzi rozmowy z różnymi agencjami artystycznymi. 5 kwietnia YG Entertainment wydało oświadczenie, że wokalistka zakończyła współpracę z 2NE1. Przeczytać o tym możecie w naszym wcześniejszym artykule tutaj. Następnego dnia ojciec Minzy napisał na swoim Instagramie:

 

Jeśli artykuły tego typu nadal będą wychodzić w mediach, zwołam konferencję prasową i ujawnię prawdę. Chciałem to zachować jako piękne pożegnanie…

 

Niestety, konto zostało usunięte. Z informacji soompi.com wynika, że post został skasowany i pojawił się nowy ze sprostowaniem.

Chciałbym żeby nie było żadnych fałszywych ani błędnych bezpośrednich wiadomości. Zrozumiałem, że wytykanie czegoś i mówienie nieprawdy prowadzi do nieporozumień. Mam nadzieję, że nie zrozumieliście tego źle.

Od całej sytuacji minął już miesiąc. Cieszy fakt, że Minzy się odezwała i zapowiada powrót. Co myślicie o solowej przyszłości piosenkarki?

źródło: 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.