Jackson (GOT7) i Jooheon (Monsta X) zakończyli swoją przygodę z Celebrity Bromance. Czas więc na kolejny sezon programu z nowymi bohaterami.

Przez pięć odcinków show obserwowaliśmy przyjaciół, którzy po raz pierwszy mieli okazję spotkać się poza domem. Ostatnia odsłona tego sezonu różni się jednak od pozostałych. Tym razem bohaterami zostali członkowie zespołu GOT7 – Mark (Mark Tuan), Junior (Park Jin Young) i BamBam (Kunpimook Bhuwakul). Chłopcy oglądali poprzednie odcinki programu i na żywo je komentowali. Czy reagowali tak samo, jak Wy? Sprawdźcie sami:


Wszystkie odcinki Celebrity Bromance z Jacksonem i Jooheonem możecie obejrzeć tutaj: (1)(2)(3)(4)(5)(6), w aplikacji V na kanale V Special oraz na oficjalnym YouTube MBig Tv.

Kogo zobaczymy w następnych odcinkach?

Dzięki zajawce z szóstej części przygód Jacksona i Jooheona, wiemy już oficjalnie, kto pojawi się w następnej odsłonie programu. L (Kim Myung Soo) z Infinite i Kim Min Seok, koreański aktor, będą mieli okazję pokazać publiczności swój „bromance” już we wtorek, 10 maja. Na Instagramie Min Seoka pojawiło się zdjęcie ze spotkania pary przyjaciół:

 

 

 

날씨 좋은날 김명수와~~ #간만에데이트 #동아냉면투샷 #맵다

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 김민석 (@samuliesword)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.