Promocja nowego albumu BTS rozpoczyna się na dobre! Zobaczcie teaserowe fotografie.

AKTUALIZACJA: 7 października

Na portalu Naver opublikowano specjalne zdjęcia promocyjne każdego z członków zespołu. Zobaczcie je poniżej.

AKTUALIZACJA: 3 października

Po dwóch dniach przerwy, znowu zobaczyliśmy zdjęcia promocyjne BTS. Przyszedł czas na Jina (Kim Seok Jin) i cały zespół.

AKTUALIZACJA: 30 września

BTS podzielił się z fanami nowymi fotografiami, promującymi najnowszy album „WINGS”. Dzisiaj zobaczyliśmy zdjęcia z udziałem J-Hope’a (Jung Ho Seok) i (Kim Tae Hyung).

AKTUALIZACJA: 29 września

Opublikowane zostały kolejne zdjęcia teaserowe „WINGS”. Tym razem widzimy na nich Jimin’a (Park Ji Min) i Sugę (Min Yoon Gi).

Oryginalny post: Po oficjalnej zapowiedzi comebacku BTS trzymał fanów w niepewności przez trzy dni. 29 września o północy KST światło dzienne ujrzały jednak pierwsze zdjęcia promocyjne najnowszej płyty „WINGS”.

Na opublikowanych fotografiach widzimy lidera zespołu, Rap Monstera (Kim Nam Joon) i najmłodszego z członków, Jungkook’a (Jeon Jung Kook). Możemy zobaczyć również w jakim koncepcie utrzymany będzie nadchodzący album. Zdjęcia znajdziecie poniżej!

Przypomnijmy, że premiera „WINGS” zaplanowana jest na 10 października. 28 września rozpoczął się natomiast preorder krążka. Płytę możecie zamówić chociażby przez oficjalny sklep BTS, który niedawno uruchomił też wersję serwisu dla fanów spoza Korei. Więcej o albumie przeczytacie w naszym wcześniejszym artykule.

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.