Big Hit Entertainment potwierdza oficjalną datę comebacku Bangtan Boys.

AKTUALIZACJA: 5 października

Po zdjęciach promocyjnych (znajdziecie je TUTAJ), przyszedł czas na tracklistę „WINGS”. Warto zauważyć, że tytuły piosenek pokrywają się z nazwami short-filmów, które widzieliśmy w pierwszej połowie września.

AKTUALIZACJA: 27 września

Na oficjalnym cafe zespołu zostały opublikowane nowe informacje dotyczące płyty. „WINGS” będzie dostępna w 4 wersjach: W, I, N i G. W każdej z nich znajdziemy 96 stron photobooka, jedną z ośmiu kart z losowym członkiem zespołu i plakat. Wszystkie cztery krążki będą różnić się okładkami i zdjęciami z sesji.

 

Oyginalny post: Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wytwórni, BTS wróci w 10 października z drugim pełnym albumem. Jego preorder rozpocznie się natomiast 28 września. O północy KST zobaczyliśmy też trailer z udziałem J-Hope’a. Możecie obejrzeć go na platformie Vlive, czyli TUTAJ. Fani spekulują, czy oznacza to jeden trailer na każdego z Bangtanów.

Swój wygląd zmieniły również profile na social media zespołu. Jak informowano wcześniej, nowa płyta będzie nazywać się „WINGS”.

Przypomnijmy, że od początku miesiąca BTS wydał 7 krótkich filmów z każdym z członków zespołu. Możecie przypomnieć je sobie, klikając w odpowiedni link: JUNGKOOK, JIMIN, V, SUGA, RAP MONSTER, J-HOPE, JIN.

Będziemy na bieżąco informować Was o powrocie BTS!

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.