Girlsband SM Entertainment udzielił krótkiego wywiadu magazynowi ELLE. W rozmowie dziewczęta zdradziły, jak czują się przed swoim pierwszym tournée w USA.

Nadchodząca trasa to pierwsza seria koncertów Red Velvet w Ameryce Północnej. Jak zauważyli redaktorzy ELLE.com, pomimo rosnącej popularności k-popu wśród światowych fanów, girlsbandy przyjeżdżają na trasy do USA zdecydowanie rzadziej niż męskie grupy. “Byłam bardzo zaskoczona, tak samo jak pozostałe członkinie, że nasza trasa w Ameryce Północnej zdarzyła się tak szybko. Naprawdę się tego nie spodziewałyśmy. Oczywiście to wszystko to zasługa naszych fanów w Stanach Zjednoczonych i nawet Kanadzie. Mam nadzieję, że otworzy to drzwi dla innych damskich zespołów, by mogły zrobić to samo”, skomentowała tournée Joy.

Zapytana o to, co przyciąga słuchaczy do Red Velvet, Yeri przyznała, że fani są z nimi bardzo zżyci. “Myślę, że ujmuje ich w nas nasza różnorodność, ponieważ pokazujemy wiele konceptów w muzyce. Byłam ostatnio na YouTube i widziałam dużo krótkich filmów, które fani robią z nami, zachowującymi się jak siostry za kulisami, działającymi jak rodzina. Uważam, że to sprawia, że możemy przyciągnąć szerszą publiczność, ponieważ ludzie identyfikują się z nami jako grupą”.

Dziewczęta opowiedziały w wywiadzie także o ciągłym podróżowaniu, z jakim wiąże się ich zawód oraz o ich modowych inspiracjach. “Czasem dyskutujemy nasze stroje ze stylistami, niekiedy same wybieramy, co na siebie włożymy. To świetna możliwość pokazywania siebie i swojego wyczucia stylu”, skomentowała Joy.

Amerykańska trasa Red Velvet rozpocznie się 7 lutego. Podczas niecałych dwóch tygodni girlsband odwiedzi pięć miast i zagra sześć koncertów. Show zaplanowane są w: Los Angeles, Miami, Chicago, Newark i Toronto. Przypomnijmy, że w listopadzie zespół wrócił z EP “RBB”, o którym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Całą rozmowę dziewcząt z ELLE znajdziecie w języku angielskim TUTAJ.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Red Velvet

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.