Lider BTS zdecydował się zmienić swój pseudonim sceniczny.

Od dzisiaj Rap Monster będzie przedstawiał się jako RM. Raper uzasadnił zmianę w liście na fan cafe BTS. Jego tłumaczenie możecie przeczytać poniżej:

„Promowałem się jako Rap Monster przez około pięć lat, od końca 2012 roku. Tym imieniem scenicznym nazywano mnie naturalnie wśród [pracowników] naszej firmy, [członków] mojej rodziny i zespołu, po wersie w piosence, którą zrobiłem jako trainee. Sądzę, że stało mi się [ono] bardzo bliskie.

Kiedy jednak zacząłem się promować, nazwa „Rap Monster z BTS” była trochę długa i stałem się bardziej świadomy faktu, że stała się inna od tego, [jak chciałem] podpisywać swoją muzykę przez ostatnie pięć lat i muzykę, którą chcę dzielić się w przyszłości. W pewnym momencie zacząłem przestawiać się jako RapMon albo RM, częściej niż pełnym Rap Monster.

Chcę zatem zmienić swój pseudonim promocyjny na ‘RM’, które moim zdaniem bardziej pasuje do muzyki, którą chcę wydawać i ma bardziej szerokie spektrum. Skoro wydawałem już kawałki i mixtape’y jako RM, myślę, że niektórzy fani już odgadli to wcześniej. Myślałem nad tym poważnie przez długi czas, ponieważ chcę tworzyć w przyszłości z nieograniczonym i otwartym umysłem oraz światopoglądem.

Możliwe, że zmienianie mojego pseudonimu artystycznego jest trochę krępujące, bo [poprzedniego] używałem od debiutu i możecie czuć, jakby to [imię] było obce. Będę jednak niesamowicie wdzięczny, jeśli zaakceptujecie mnie po tej zmianie, nad którą długo się zastanawiałem.

Dziękuję!

-RM”

Ostatnio RM udzielił wywiadu amerykańskiego magazynowi Forbes, którego tłumaczenie przeczytacie TUTAJ. 19 listopada BTS pojawi się natomiast na gali American Music Awards i po raz pierwszy wystąpi na rozdaniu nagród w USA. Chłopcy mają również zaplanowane wizyty w dwóch talkshowJimmy Kimmel Live i Ellen DeGeneres Show.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.