Raper VIXX podzielił się planami na najbliższe solowe projekty.

AKTUALIZACJA: 1 marca

Raper zaprezentował teaser teledysku do tytułowego Tuxedo. Zobaczcie klip poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 27 lutego

Zgodnie z harmonogramem Ravi zaprezentował skrót wszystkich piosenek z „[R.OOK BOOK]”.

 

AKTUALIZACJA: 24 lutego

Na social media rapera oraz VIXX pojawiła się tracklista nadchodzącego krążka. Album będzie zwierał osiem piosenek, w tym wcześniej wydany live z Chunghą. Tytułowym utworem zostało zaś Tuxedo.

 

AKTUALIZACJA: 23 lutego

Ravi podzielił się kolejnymi zdjęciami teaserowymi. Zobaczcie je poniżej:

AKTUALIZACJA: 22 lutego

Zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia zapowiadające „[R.OOK BOOK]”.

 

AKTUALIZACJA: 15 lutego

Pojawiła się pierwsza zapowiedź podana w harmonogramie. Jest nią okładka cyfrowego wydania live.

 

Oryginalny post: Jako pierwszy z zaplanowanych wydawnictw usłyszymy utwór nagrany z Chunghą. Piosenka nazywa się Live i będzie miała swoją premierę 18 lutego. Pierwsza zapowiedź w formie okładki online pojawi się 16 lutego, dzień później dodany zostanie zwiastun audio, a w przeddzień wydania kawałka na social media znajdzie się wywiad z tworzenia Live.

Drugi projekt jest dużo poważniejszy, ponieważ będzie to drugi mini-album w karierze Raviego. „[R.OOK BOOK]” rozpocznie swoją promocję 23 lutego oficjalnym zdjęciem. 2 lutego zobaczymy tracklistę krążka, a dzień później okładkę online. Skrót wszystkich piosenek z albumu usłyszymy 28 lutego. Już w drugim dniu marca pojawi się teaser tytułowego numeru. Premiera płyty zaplanowana jest na 5 marca o 18:00 KST. Natomiast od 22 do 24 marca odbędą się koncerty muzyka. Wszystkie informacje znajdziecie na grafice poniżej:

Do tej pory Ravi ma na swoim koncie wydany jeden krążek „[R.EAL1ZE]”, które promowało trapowe BOMB. Wśród zawartych na niej piosenkach usłyszeliśmy kilka współprac z innymi artystami, m.in. Yonghwę z CNBLUE. O albumie pisaliśmy szerzej na naszej stronie. Oprócz tego, raper wydał aż trzy mixtape’y, które dostępne są na oficjalnym YouTube VIXX. Drugi z nich, „NIRVANA” otrzymał nawet teledysk do tytułowego kawałka, który również opisywaliśmy na naszej stronie.

 

źródło zdjęcia: StarCast Naver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.