Najmłodszy unit NCT wydał swój pierwszy album. Zobaczcie, co już o nim wiemy!

My First And Last opowiada o pragnieniu uczynienia naszej pierwszej miłości ostatnią. Za tekst piosenki odpowiedzialny jest Jun Gan Di, tekściarz, który napisał chociażby Dream Girl SHINee. Przy partii rapu pracował natomiast Mark, lider unitu. Utwór skomponowali August Rigo, Justin Davey i Ryan S.Jhun. W teledysku, chłopcy grają uczniów, którzy zakochują się w swojej nauczycielce. Warto dodać, że choreografię ułożył Tony Testa, który wcześniej pracował z światowymi gwiazdami, jak np. Britney Spears czy Janet Jackson.

Przypomnijmy, że NCT DREAM wróciło w sześcioosobowym składzie. Zabrakło Jaemin’a, który w listopadzie 2016 roku nabawił się kontuzji pleców. W oficjalnym oświadczeniu, SM Entertainment poinformowało, że artysta nie bierze udziału w tym comebacku, by skupić się na powrocie do zdrowia.

Godzinę po wydaniu, kawałek znalazł się na drugim miejscu listy Mnet. Utwór był też w pierwszej dziesiątce rankingów Genie (4. miejsce) i olleh (8. miejsce). Wszystkie wyniki z 8 lutego z 17:30 czasu polskiego możecie znaleźć poniżej.

Zobaczyliśmy już też pierwszy występ chłopców w programie muzycznym. W czwartek, 9 lutego, pojawili się w Mnet M!Countdown z dwiema piosenkami: tytułową My First And Last i Dunk Shot, remake piosenki Lee Seung Hwan’a z 1973 roku. Zobaczcie, jak sobie poradzili!

My First And Last

Dunk Shot

 

Całą promocję pierwszej płyty NCT DREAM możecie znaleźć TUTAJ.

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.