HIGHGRND opublikowało listę piosenek z nowej płyty Code Kunst’a. Artysta zaprosił do współpracy wielu znanych raperów, wokalistów oraz producentów. 

Code Kunst jest producentem, który tworzy pod skrzydłami HIGHGRND, podwytwórni YG Entertainment utworzonej przez Tablo z Epik High. Trzeci pełny album muzyka zatytułowany jest „Muggles’ Mansion” i zadebiutuje 28 lutego w południe KST (04:00 polskiego czasu). Głównym singlem krążka jest FIRE WATER, w którym producent połączył siły z G.Soul’em oraz Tablo

Na płycie pojawią się artyści z HIGHGRND, jak Punchnello, Colde z offonoff, czy wokalista hyukohOh Hyuk. Oprócz nich, Code Kunst zaprosił do współpracy między innymi Loco, Mino, C Jamm’a, BewhY’a, Ugly Duck’a czy Dok2. Na albumie nie zabraknie także delikatnych damskich głosów, jak Lee Hi czy Suran. Co ciekawe, większość muzyków zaangażowało się w tworzenie tekstów do utworów, które wykonują. Wszystkich artystów zaproszonych do współpracy na „Muggles’ Mansion” znajdziecie na trackliście powyżej oraz w klipie poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.