Klip do Shine przekroczył barierę 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Shine jest niezaprzeczalnym sukcesem, który zagwarantował grupie większą rozpoznawalność na całym świecie. PENTAGON może pochwalić się kolejnym sukcesem. Klip do piosenki został pierwszym teledyskiem boysbandu, który został wyświetlony ponad 100 milionów razy w serwisie YouTube. 

Kawałek promuje szósty mini-album zatytułowany “Positive”. Idąc za ciosem, grupa postawiła na pełną pozytywnej energii kompozycję. Utwór od pierwszych dźwięków porywa do tańca. Tekst jest wyznaniem uczuć chłopaka, który nie boi się “wyjść na głupca”. Warto także zwrócić uwagę, że wśród twórców Shine znaleźli się Hui, Yuto, Wooseok oraz E’Dawn.

 

“Positive” jest ostatnim krążkiem PENTAGON w dziesięcioosobowym składzie. W połowie listopada E’Dawn rozwiązał swój kontrakt z Cube Entertainment. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Oprócz PENTAGON, w gronie artystów z wynikiem 100 milionów odsłon na YouTube znajdują się: PSY, BTS, BIGBANG, EXO, Taeyang, G-Dragon, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), Super Junior, iKON, TWICE, BLACKPINK, Red Velvet, MOMOLAND, SEVENTEEN, GOT7, SHINee oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: Naver Cube Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.