BIGBANG wróci jeszcze w tym roku. Tym razem z długo oczekiwanym, pełnym albumem.

YG Entertainment potwierdziło, że członkowie zespołu, pomimo bardzo aktywnego roku, cały czas pracowali nad zakończeniem projektu MADE. Wytwórnia podkreśliła również, że „ostatnio, [muzycy] są w pełni skoncentrowani na przygotowaniach do albumu, pracując razem w budynku YG”.

News potwierdził również Seungri (Lee Seung Hyun). 28 września, podczas transmisji „SEUNGRI ON AIR” na platformie Vlive, artysta zapowiedział, że „już niedługo będziecie mogli posłuchać nowego albumu BIGBANG”.

Przypomnijmy, że w 2015 roku, grupa powróciła z „MADE”. Od maja do sierpnia, co miesiąc wydawano singiel, zatytułowany odpowiednią literą nazwy projektu. Natomiast od kwietnia 2015 do marca 2016, BIGBANG grał koncerty w ramach światowej trasy „MADE 2015 World Tour”. W 2016 zespół świętował też swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg niespodzianek dla fanów. Mogliśmy zobaczyć film dokumentalny o zespole, zwiedzać specjalną wystawę o jego historii i obejrzeć jubileuszowy koncert „0to10”.

Pełny album  zapowiadano już od chwili pojawienia się singla „E”. Wydanie jednak kilka razy opóźniano. „Staramy się zrobić naprawdę dobre piosenki, porównywalne z każdym singlem MADE. To dlatego [premiera] albumu była raz po raz przekładana” – powiedział Taeyang (Dong Young Bae). Nowości od BIGBANG powinniśmy zobaczyć do końca 2016 roku.

Czekacie na comeback zespołu?

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.