Pięć miesięcy od wydania „Interlude”, Crush powróci z nowym materiałem. Znane są już daty promocji albumu!

AKTUALIZACJA: 12 października

Jutro o 16 polskiego czasu na V LIVE razem z Crushem będzie można odliczać do jego comebacku.

 

 

Czekając na płytę, obejrzyjcie zapowiedź i fragment tytułowej piosenki #fall.

 

AKTUALIZACJA: 10 października

Dzisiaj rano pojawiły się oficjalne zdjęcia promujące „Wonderlust”.

AKTUALIZACJA: 5 października

W nocy czasu polskiego Amoeba Culture opublikowała tracklistę nadchodzącego albumu Crusha. Prócz zdjęcia kartki z tytułami piosenek, wytwórnia dodała drugie zdjęcie, na którym artysta jest w towarzystwie swojego psa Shin Do You. Jak się okazuje, jest to okładka nowej płyty.

Na płycie znajdą się utwory:

1. wanderlust
2. 2411
3. nostalgia
4. #fall *title track
5. like my father

Płytę można zamówić przedpremierowo na stronach:

YES24
Music Aladdin
Hottracks 
Interpark
Sinnara
Kyobo
Bandi Luni’s

Oryginalny artykuł: „Wonderlust” będzie kontynuacją „Interlude”, w której pojawił się motyw podróży i historii z życia artysty. Wiadomo już, że płyta ujrzy światło dzienne 14 października o północy KST. Na kilka dni wcześniej zaplanowany jest event w hotelu Small House Big Door. Na Instagramie Crusha możemy przesłuchać zapowiedź nowego materiału.

 

 

#wonderlust #20161014

Film zamieszczony przez użytkownika Crush (@crush9244)

 

Crush (Shin Hyo Seob) szykuje się też do swojej pierwszej trasy koncertowej w Europie. W listopadzie zagra w trzech miastach: Londynie, Paryżu i Mediolanie. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki –  wszystkie wejściówki na londyńskie show sprzedano w zaledwie trzy godziny. Muzyk pojedzie również do Stanów Zjednoczonych.

Artysta w maju tego roku wydał płytę „Interlude” z dwoma promującymi teledyskami. Dwa miesiące temu wziął udział w dwóch projektach swojej wytwórni: sub-unicie HOBBY  oraz promocji drinku Cass. Materiału jest jeszcze więcej. Crush wsparł CJamm’a w finałowej rundzie Show Me The Money 5. Ponownie mogliśmy go usłyszeć we współpracy z vv:d, do którego należy też Loco, Zion.T, Elo i Gray. Artysta współpracuje również z muzykami z HIGHGRND, z którymi nagrał ostatnio kawałek CORONA z nowej płyty Punchnello oraz duet z Han Sang Won SKIP. Punchnello i Crush wzięli też udział w tworzeniu For You rapera Penomeco.
Crush udzielił również wywiadu dla programu SBB Pop Asia, w którym opowiada o swoich inspiracjach, powrocie na studia i sposobie spędzania czasu.

Profil Amoeba Culture opublikował na Naverze posty z Instagrama, które świadczą o comebacku Crusha. Zobaczyć je możecie pod tym LINKIEM.

Zamawiacie płytę?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.