Już wiemy, kogo dotyczy tajemniczy teaser wydany przez Block B.

AKTUALIZACJA: 15 grudnia

Wytwórnia Seven Seasons opublikowała okładkę Ogeul Ogeul. W oficjalnym oświadczeniu czytamy też, że „zrekonstruowana [piosenka] z mixtape’u, ma pokazać wrażliwość Park Kyunga”.

AKTUALIZACJA: 14 grudnia

Zobaczyliśmy pierwszy teaser piosenki Park Kyung’a! Ogeul Ogeul to utwór z mixtape’u artysty, wydanego w 2013 roku. 

AKTUALIZACJA: 11 grudnia

Seven Seasons potwierdziło, że 19 grudnia zobaczymy nowy materiał właśnie od Park Kyung’a! Na oficjalnych social media Block B zobaczyliśmy też nowy teaser.

Oryginalny post: O solo comebacku Park Kyung’a mówiono od czasu zakończenia promocji sub-unitu BASTARZ. Źródło wewnątrz wytwórni potwierdziło, że o północy KST 19 grudnia usłyszymy nowy materiał właśnie od rapera Block B. W artykule Naver czytamy, iż „ Park Kyung przygotowywał muzykę na swoich fanów przez długi czas. Ostatnio zostawił dla nich nawet ukrytą wiadomość na social media”. Mowa o Tweecie z 1 grudnia, w którym muzyk pochwalił się zakończeniem prac nad trzema utworami.

 

„Kiedy wracałem z pracy, bez większego zastanowienia, puściłem w samochodzie trzy piosenki, które dopracowałem. Kiedy się skończyły, mój staff zapytał jak się nazywały; szukali ich w Internecie, bo tak im się spodobały, ale nic nie wyskoczyło… Heh…”

9 grudnia o północy KST na profilach Block B pojawił się również tajemniczy teaser z datą 19 grudnia. Nie zdradzono jeszcze jednak nic więcej o comebacku Kyung’a.

Raper wydał dotychczas dwa single. W październiku 2015 usłyszeliśmy Ordinary Love z Park Bo Ram, a w maju 2016 roku Inferiority Complex z Eunhą (GFRIEND). Oba utwory zostały dobrze przyjęte i świetnie radziły sobie w notowaniach muzycznych.

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.