Solistka z Coridel Entertainment wróciła ze swoim drugim albumem.

Jeszcze przed końcem 2016 roku usłyszeliśmy nowe utwory Jessici Jung. „Wonderland” jest drugim krążkiem w solowej karierze artystki. Jego promocję mogliście śledzić na naszej stronie. Na płycie znajdziemy 6 utworów, z czego przy czterech z nich pracowała sama wokalistka. Tracklistę możecie przypomnieć sobie poniżej.

Tytułowy numer krążka, Wonderland, jest rytmiczną piosenką w stylu electronic pop. Jessica napisała tekst kawałka i brała udział w jego komponowaniu. Teledysk był nagrywany w Szwajcarii i Francji. Podczas przedpremierowej transmisji na V live dziewczyna przyznała, że najnowszy utwór i Fly z jej pierwszej płyty łączą się ze sobą. W Wonderland, artystka spełnia swoje marzenie o zimowej podróży z poprzedniej piosenki.

Półtorej godziny po premierze, Wonderland znalazł się w TOP50 koreańskich notowań muzycznych. Najwyżej uplasował się na liście Mnet (6. miejsce) i Monkey3 (10.). Lepszy wynik druga płyta Jessici osiągnęła na światowym iTunes. Album znalazł się na pierwszych miejscach w Hong Kongu, Tajwanie i Tajlandii. Dokładne wyniki znajdziecie poniżej. (koreańskie notowania: 9.12.17:30 czasu polskiego; iTunes: 10.12 14:00 czasu polskiego)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.