W przeciągu przyszłego tygodnia usłyszymy kilka nowości od Jay Parka.

AKTUALIZACJA: 15 grudnia

Raper pojawił się gościnnie na debiutanckim singlu Woodie Go Child Let’s Get It oraz najnowszym krążku Dumbfoundead w kawałku The Defiant Wons. Oba utwory przesłuchacie poniżej.


AKTUALIZACJA: 12 grudnia

Artystka Charli XCX udostępniła ścieżkę dźwiękową do Unlock It z raperem i niemiecką piosenkarką Kim Petras.

AKTUALIZACJA: 11 grudnia

Na kanale Jay Parka dostępne są audio do obu remixów.

 


Oryginalny artykuł: Założyciel AOMG przyzwyczaił swoich fanów do wydawania kilku utworów w dość krótkim odstępie czasowym. Pierwszy z zaplanowanych kawałków ujrzał światło dzienne w niedzielę, 10 grudnia. Jest nim audio Get It All wyprodukowane przez Cha Cha Malone, którego usłyszymy tam też w roli wokalisty. Tekst stworzono w pełni po angielsku.


Duży projekt pojawi się już 11 grudnia – zostaną wówczas wydane remixy dwóch utworów z “Show Me The Money 6”. Birthday usłyszymy w wersji Woodie Go Child [LINK do “WU”], który nie miał możliwości wykonania kawałku podczas programu. Towarzyszyć mu będzie Ugly Duck i Hoody. Natomiast w Life Is A Gamble zaprezentują się nam pH-1, Sik-K oraz raper z oryginalnego wykonania utworu – Double K. Zapowiedź obu numerów zobaczycie poniżej. [AKTUALIZACJA 12 grudnia 2017: Jay Park skasował grafikę ze swojego konta]

Wśród zaplanowanych wydawnictw Parka jest też gościnny udział na EP “Rocket Man” rapera Dumbfoundead [LINK do “WU”] i na mixtape artystki Charlie xcx “POP 2”. Nie będzie to pierwsza współpraca Amerykanki z Koreańczykiem. W lipcu muzyk pojawił się w jej teledysku do piosenki Boys, który obejrzycie TUTAJ.

 

Ponadto grupa The Flavr Blue wydała w listopadzie album “Blue Dream” z piosenką 365, w której pojawia się Jay Park. Warto też wspomnieć, że raper Swings wypuścił piosenkę Clock Out, gdzie oprócz Jaebeoma usłyszymy też Crusha.Na początku grudnia, Jay Park pojawił się w “24 Hours Of Reality 2017”, amerykańskim programie na temat zmian klimatycznych na Ziemi. Wystąpił tam po raz pierwszy z anglojęzyczną wersją Yacht.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Harper’s Bazaar Korea

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.