Jeszcze w grudniu usłyszymy nowe wydawnictwo od wokalisty agencji Amoeba Culture.

AKTUALIZACJA: 17 grudnia

Najnowsze zapowiedzi piosenki to zakulisowe nagrania.
AKTUALIZACJA: 14 grudnia

Usłyszeliśmy dzisiaj krótki fragment zwrotki z Be by my side.


AKTUALIZACJA: 13 grudnia

Zaprezentowana została okładka albumu. Zdjęcie pojawiło się już wczoraj w pierwszym zestawie zdjęć.

 

AKTUALIZACJA: 12 grudnia

Na Twitterze wytwórni pojawił się pierwszy zestaw zdjęć z podpisem „1st Card Open” (pierwsza karta odkryta). Dodatkowo, w promującej grafice, znalazła się informacja o zaplanowanych teaserach w formie klipów. Crush spotka się ze swoimi fanami dzień przed premierą piosenki na wydarzeniu zatytułowanym „2017 Mini Fanmeeting Merry Crushmas”.

Oryginalny artykuł: Najnowszy kawałek muzyka Be by my side (oryginalny tytuł – 내 편이 돼줘) ukaże się 19 grudnia o 18:00 czasu koreańskiego (10:00 w Polsce). Na opublikowanej grafice zobaczymy kolorowe koperty i zdjęcia artysty. Nie mamy jeszcze informacji, czy do kawałka zaplanowane jest wydanie wideoklipu. Wiadomo jedynie, że nie są przewidziane aktywności promocyjne.


Najnowsza solowa produkcja Crusha ujrzała światło dzienne 31 sierpnia tego roku. Muzyk we współpracy ze swoją kapelą, Wonderlust, nagrali remake piosenki Seo Taiji – 마지막 축제 .


Crush pomógł piosenkarce nov w pisaniu tekstu oraz kompozycji 마지막 뒷모습, która ukazała się 30 listopada. Teledysk obejrzycie TUTAJ. Muzyk pojawił się też gościnnie u swoich kolegów z wytwórni – hip-hopowego trio Rhythm Power [LINK] oraz Suran, w romantycznej balladzie [LINK].

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Facebook Amoeba Culture

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.