Członkowie NCT z comebacku na comeback przekonują nas, że nie zobaczyliśmy jeszcze wszystkich ich możliwości. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego „Regulate”. Co kryje w sobie promujące album Simon Says? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu. 

W październiku usłyszeliśmy pierwszy pełny album NCT 127, „Regular-Irregular”. Miesiąc później seulski unit grupy powrócił z rozszerzoną wersją krążka. „Regulate” miało swoją premierę 23 listopada, pokazując kolejne oblicze zespołu.

Całość LP promuje Simon Says, utrzymane w stylu urban hip-hop. Ciężkie basy i wyraźne syntezatory dopełnia tutaj sampel zapożyczony z maoryskiego tańca haka (tradycyjny dla ludów polinezyjskich układ wokalno-taneczny wykonywany chociażby przed bitwą jako symbol siły i determinacji do zwycięstwa – przyp. red). Tytuł utworu nawiązuje natomiast do dziecięcej gry, w której grupa powtarza czynności prowadzącego. W tekście kawałka członkowie NCT 127 zwracają się głównie do antyfanów, chcąc pokazać im, że nie przejmują się ich uwagami. W słowach znajdziemy także nawiązania do poszukiwania własnego ja i rezygnacji z udawania kogoś, kim się nie jest. Przy piosence pracowała grupa producentów zarówno z Korei, jak i krajów skandynawskich.

Poza tym, na „Regulate” dodano dwie nowe kompozycje, które nie znalazły się w październikowym krążku. Jedną z nich jest koreańska wersja Chain, japońskiego singla NCT 127 z maja tego roku. Drugą propozycją jest natomiast Welcome To My Playground. To numer w stylu electro pop. Przy jego tworzeniu pracował chociażby Brother Su, o którym mogliście przeczytać w naszym Wartym Uwagi, TUTAJ. Swoje partie raperskie napisali Taeyong i Mark. Piosenka skierowana jest do NCTzen, a członkowie NCT mówią w niej, że chcą wyjść ze swojej codziennej rutyny, bawiąc się z fanami na scenie.

Album zdecydowanie lepiej wypadł na światowych rankingach iTunes niż w rodzimych notowaniach. Zarówno krążek, jak i samo tytułowe Simon Says znalazło się na szczycie list w kilku krajach na całym świecie. Zapewniło im to miejsce w TOP20 ogólnego podsumowania dziennych wyników iTunes. Zebrane przez nas zrzuty ekranu znajdziecie poniżej:

 

Już w dniu premiery „Regulate”, NCT 127 zaprezentowało się z nową piosenką w KBS Music Bank. Ten występ znajdziecie TUTAJ, a poniżej prezentujemy Wam najnowszy, pochodzący z SBS MTV The Show.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NCT 127

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.