YG Entertainment zapowiedziało, że Mino i Bobby zadebiutują jako solowi artyści już niedługo.

Według znawców branży muzycznej Bobby (Kim Ji Won z iKON) i Mino (Song Min Ho z WINNER), którzy już zaprezentowali swoje możliwości jako solowi artyści, niedługo zaprezentują swoje własne materiały. Obu raperów można było oglądać w programie Show Me The Money. Ich udział był dobrze odebrany wśród publiki, a utwory znalazły się wysoko na rankingach muzycznych w Korei.
Obaj zostali również zaproszeni przez Tablo (Lee Seon Woong, lider EPIK HIGH) do utworu Born Hater.

Przedstawiciel YG Entertainment poinformował, że Mino i Bobby kończą właśnie pracę nad solowymi albumami. Nie ma jeszcze planów promocyjnych, ale comeback obu raperów ma nastąpić niedługo.

Ponadto artyści promować będą krążki w tym samym czasie, co stworzy kolejną możliwość rywalizacji między nimi. WINNER i iKON są zespołami bardzo ze sobą zżytymi, ze względu na udział w tych samych programach. Był to chociażby Who Is Next, dzięki któremu WINNER zadebiutował jako pierwszy.

Promowanie dwóch zespołów o tych samych grupach docelowych jest rzadkością w Korei. Jak informuje YG-LIFE oczekuje się, że konkurencja będzie równa i stworzy „nową synergię” między artystami.

Bobby zwyciężył w trzeciej edycji Show Me The Money. Pojawił się też w teledysku Masta WU Come Here z Dok2. Usłyszymy go też w piosence I’m Different sub-unitu Hi Suhyun.


 


W Show Me The Money 4 Mino zdobył drugie miejsce. Raper WINNER zaprezentował się też w Hip Hop Nation, w którym nagrał utwór Don’t Call Me Mama wspólnie z aktorką Moon Hee Kyung. Niedługo będzie można go też oglądać w programie The Collaboration, gdzie pojawi się m.in. z liderem swojego zespołu Seungyoon’em (Kang Seung Yoon). Ostatnio wystąpił również w Show Me The Money 5 razem z Zion. T i Kush’em.


AKTUALIZACJA 30.06 

Jak informuje OSEN Bobby i Mino nie przygotowują osobnych albumów, a wspólny. Pojawi się on w sierpniu. Pod koniec lipca natomiast wydane zostaną solowe utwory raperów. YG zapowiada, że tym razem będzie to tradycyjna hiphopowa produkcja, nad którą ani iKON ani WINNER jeszcze nie pracowały. Wiadomo też, że artyści są już po zdjęciach do teledysku. Oczekiwania są duże ze względu na umiejętności obu raperów.

AKTUALIZACJA 11.08

Pojawiły się nowe informacje związane z duetem Bobbiego i Mino. Raperzy nagrywali teledysk 5 i 6 sierpnia. Nadal jednak nie jest podana data wypuszczenia kawałka.

źródło: (1), (2), (3), (4), (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.