Pod koniec czerwca wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego muzycznego show, za którego produkcję odpowiada YG Entertainment.

Członkowie WINNER, Kang Seung Yoon i Song Min Ho, Zico z Block B i prawdopodobnie Jay Park pojawią się w programie The Collaboration (wcześniej Battle Idol). W show najlepsi artyści z Korei i Chin stworzą zespoły i będą ze sobą rywalizować. Wymienieni artyści będą należeć do koreańskiej grupy. W skład przeciwnej, chińskiej drużyny wejdą: Xue ZhiqianHu XiaWang Yue-xinWu Chun. Prowadzącymi zostali Zhang Yuan i Wu Xin, którego znamy z udziału w programie Happy Camp. Członkowie obsady wezmą bezpośredni udział w selekcji i produkcji piosenek, tworząc zupełnie nowy format i rodzaj muzycznego show w telewizji.


YG Entertainment współpracuje przy projekcie z internetową firmą Tencent Video i SBS MediaNet. The Collaboration jest pierwszym dużym programem muzycznym, którego produkcją zajmą się firmy koreańskie i chińskie.
Nagrania do programu zaczną się na początku czerwca, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na SBS MediaNet i Tencent Video o tej samej porze pod koniec tego miesiąca.

Zico, jak również Mino i Seung Yoon wrzucili na swoje konta na Instagramie wspólne zdjęcia z Pekinu, ale nie tylko.

 

BEIJING NIGHT🌙

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika KANGSEUNGYOON (@w_n_r00)

 

이놈봐라..

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 지아코 (@woozico0914)

 

호로록 공항은 우동이지 #강승윤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MINO (@realllllmino)

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.