Premiera trzeciego pełnego albumu EXO już 9 czerwca. Zobaczcie, jak zespół przygotowuje fanów na to wydarzenie.

Niedawno dowiedzieliśmy się, kiedy boysband powróci z nowym materiałem. 31 maja Suho (Kim Jun Myeon), lider EXO, przeprowadził na Vlive krótką transmisję na żywo dla fanów. Zdradził w niej, co niektórzy członkowie zespołu będą robić w swoich vlogach oraz uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej nowego konceptu. Pierwsze filmy z serii „EXOMENTARY LIVE” pojawią się 6 czerwca. O tym, jak uzyskać do nich dostęp i czym są, pisaliśmy wcześniej TUTAJ. Na Vlive+ EXO po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy materiał. Relacja na żywo z wydarzenia rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 13:00 (naszego czasu).

Jak wygląda promocja nowego albumu?

AKTUALIZACJA: 5 czerwca

O północy koreańskiego czasu został ujawniony kolejny teaser, tym razem do Monster.

 

AKTUALIZACJA: 3 czerwca

O 14:00 pojawił się pierwszy teaser do Lucky One. Zobaczcie sami!


Wiemy już, jak będą wyglądać wszystkie wersje „EX’ACT”! W albumie, oprócz płyty, znajdziemy losowo dobraną kartę z którymś z członków zespołu, plakat, i książeczkę z ekskluzywnym wywiadem oraz zdjęciami. Grafika zdradziła też listę piosenek na płycie:
1. Lucky One
2. Monster
3. Artificial Love
4. Cloud 9
5. Heaven
6. White Noise
7. One and Only
8. They Never Know
9. Stranger
10. Lucky One (wersja instrumentalna)
11. Monster (wersja instrumentalna)

Wersje (kolejno) koreańska i chińska:

AKTUALIZACJA: 2 czerwca

Najnowsza płyta EXO – „EX’ACT” będzie miała dwa tytułowe single, które będą także podtytułami różnych wersji albumu. Źródła podają, że fani będą mogli wybrać spośród czterech różnych wariantów – Monster (koreański i chiński) oraz Lucky One (koreański i chiński). Utwór Monster powstał przy współpracy Kenzie z LDN Noise. Jest nagrany w mrocznych klimatach z wyraźną perkusją. Opowiada o obsesyjnej miłości, z której nie można zrezygnować. Natomiast Lucky One to lekka, taneczna piosenka, która swoim delikatnym brzmieniem ma zauroczyć słuchaczy. Jej tekst mówi o mężczyźnie, który wyrusza na poszukiwania prawdziwej miłości.

SM Entertainment ujawniło fotografie zapowiadające obie wersje albumu. Zobaczcie je także u nas:

 

ORYGINALNY POST: 1 czerwca, 10:00

Strona odkryła kolejną tajemnicę. Po naciśnięciu O lub 3, oprócz słowa „Monster” widzimy stos kości, które po chwili zamieniają się w logotyp zespołu.

1 czerwca, 8:00

Oficjalna strona EXO na SM TOWN zmieniła swój wygląd. O poranku prezentowała się tak:

Niedługo po tym wyglądała inaczej. Licznik widoczny na stronie, chociaż co chwilę się zmieniał, odliczał czas do godziny 10:00 (naszego czasu).

Redakcja 7POP.pl postawiła jednak zajrzeć w przyszłość, więc zmieniliśmy czas na dzień premiery albumu. Strona ujawniła nam niedostępną wcześniej zawartość.

Po kliknięciu w litery: A, T lub C pojawił się nowy ekran z napisem „The Lucky One” i rysunkiem czterolistnej koniczyny. Przez chwilę widoczne były także litery: E, X, A, C, T.

Kliknięcie w O lub 3 ukazało czarną stronę, na której widniało słowo „Monster”. Analogicznie do poprzedniego punktu, przez moment widzieliśmy kilka wyróżnionych znaków. Tym razem były to: E, X, O i cyfra 3.

Mówi się, że w tajemniczych literach ukryty jest tytuł albumu, a frazy ujawnione przez stronę to tytuły utworów znajdujących się na płycie.

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.