Już 9 czerwca EXO wróci z nowym materiałem. Ma to być największy projekt w historii zespołu.

Już niebawem EXO ponownie pojawi się na scenie. Wytwórnia SM Entertainment wspólnie z największym portalem społecznościowym w Korei, NAVER-em, przygotowuje projekt na wielką skalę.

Firmy wspólnie planują emitowanie na żywo krótkich filmów z codziennego życia członków zespołu. Nagrania będą się pojawiać między 6 czerwca a 3 lipca. Powstał już specjalny profil na Vlive+, gdzie możemy zobaczyć zaplanowane klipy. Za dostęp do nich zapłacić trzeba monetami zebranymi na platformie V live. Jeśli jednak nie uzbieramy ich wystarczająco dużo, możemy je kupić za realne pieniądze (od 4,39 zł za jeden odcinek do 105,15 zł za miesięczny dostęp). EXO, poprzez relacje w internecie, chce skupić się na kontakcie z fanami.

Kai (Kim Jong In), podczas pobytu w Szanghaju na spotkaniu HAT’S ON, uchylił rąbka tajemnicy związanej z nową płytą: „Pracujemy nad comebackiem, który, tak jak każdy poprzedni album, będzie różnił się od wcześniejszych. Tym razem zamiast czegoś lekkiego, przygotowaliśmy mocny występ. To będzie coś, na co fani naprawdę czekają.”

Pełny album EXO usłyszymy 9 czerwca. Dzień wcześniej zespół zaprezentuje fanom nowe utwory podczas showcase’u w Olympic Hall w Parku Olimpijskim w Seulu. Hala pomieścić może ponad dwa tysiące widzów. Transmisja wydarzenia odbędzie się także na Vlive+, a dostęp do niej kosztuje około 50zł. Źródła podają, że już w dzień premiery albumu zespół wystąpi z nowym materiałem w telewizji.

Jak myślicie, czym zaskoczy nas EXO?

 

źródła: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.