Młody zespół udzielił wywiadów dla jednego z największych serwisów sportowych i lifestyle’owych w Korei.

Pięciu członków KNK ma ręce pełne pracy przez przygotowania do comebacku. W wywiadach dla Sports World podzielili się swoimi przemyśleniami na temat albumu „AWAKE”, który zostanie wydany 2 czerwca.

„Możecie oczekiwać bardziej dopracowanego występu”

— Wracamy pełną parą zaledwie miesiąc po zakończeniu promocji poprzedniego albumu. Było sporo elementów, których żałowaliśmy podczas naszego debiutu, a przerwa była bardzo krótka. Przeanalizowaliśmy jednak te niedopracowane elementy i ciężko pracowaliśmy, żeby stać się lepszymi – powiedział lider, Kim Ji Hun. – W aspekcie działań na scenie sądzę, że nie pokazaliśmy czaru, jaki ma w sobie cały zespół, co było przygnębiające. W tym comebacku dobrze przygotowaliśmy się do występów, więc możecie ich wyczekiwać.

— Jesteśmy w sytuacji, kiedy nadchodzi kampania promocyjna drugiego albumu, a ja wciąż nie wierzę, że debiutowaliśmy. Nigdy nie myślałem, że słowo „debiut” może tak dobrze brzmieć. – podkreślał Jihun. – Cieszyłem się z wszelkich aktywności związanych z debiutem, ale ogromna miłość, którą otrzymaliśmy [od fanów – przyp.red.] przekroczyła moje oczekiwania. Jestem zaszczycony. Myślę, że mogę odpłacić [fanom] za tą miłość jedynie muzyką. Chcielibyśmy pokazać Wam dojrzalszą wersję KNK, więc mam nadzieję, że też będziecie oczekiwać naszej nowej piosenki BACK AGAIN.

„Otrzymaliśmy wiele wsparcia podczas debiutu, odpłacimy dobrą muzyką”

— Minął miesiąc, odkąd skończyliśmy promocje związane z debiutem. Powrót z taką piosenką [BACK AGAIN – przyp. red] jest przyjemny i ekscytujący – powiedział Kim You Jin, wokalista zespołu. – Podczas krótkiej przerwy skupiliśmy się na tym, co możemy pokazać w przyszłości jako KNK. Zadbaliśmy szczególnie o elementy, których żałowaliśmy podczas ostatnich promocji i przygotowaliśmy wiele, żeby pokazać, na czym polega muzyczna unikalność KNK.

— Reakcje na nasz debiut były o wiele lepsze, niż sobie wyobrażałem, więc byłem bardzo zaskoczony i dumny – dodał. – Ponadto, podczas drugiej kampanii promocyjnej musimy pokazać bardziej dopracowany wizerunek zespołu, żeby spełnić oczekiwania [fanów]. Każdy z członków grupy ma swoją rolę, którą spełnia. Ja jestem odpowiedzialny za teksty i komponowanie. Będę starać się jeszcze bardziej, żeby ulepszona muzyka KNK była usłyszana [przez fanów]. Także na scenie będę jeszcze gorliwiej występował, żebym mógł perfekcyjnie pokazać muzykę naszego zespołu.

„Oczekujcie naszego bardziej męskiego i silnego wizerunku”

— Powróciliśmy po miesiącu z naszym nowym albumem „AWAKE”. To była krótka przerwa, ale myślę, że byliśmy wystarczająco zajęci przygotowywaniem tej płyty i jednocześnie promocją Knock – mówił Jung In Seong. – Kiedy promowaliśmy Knock, dostaliśmy dużo różnych opinii. Tym razem naszym celem jest zadbanie o elementy, których nie dopracowaliśmy wcześniej oraz pokazanie męskiego wizerunku [grupy]. Nasza nowa piosenka BACK AGAIN jest atrakcyjniejsza dla publiki oraz ma silne przesłanie. To utwór, którym wszyscy mogą się cieszyć, mężczyźni i kobiety, młodzi i starzy. Otrzymaliśmy wiele wsparcia [od fanów] podczas debiutu, ale mam nadzieję, że otrzymamy go jeszcze więcej podczas tych promocji.

Jung In Seong mówił także, czym chciałby zaskoczyć fanów podczas tego comebacku.

— Chcę pokazać nas od męskiej i silnej strony. Jeżeli jest jedna rzecz, której pragnę jeszcze bardziej, to chcę, żeby przyjazny wizerunek KNK był jeszcze cieplej przyjęty. Proszę o wiele miłości i wsparcia!

AWAKE jest atrakcyjniejsza dla publiki niż Knock, więc możecie jej oczekiwać”

— Wróciliśmy miesiąc po zakończeniu promocji Knock. Jestem szczęśliwy, że nasza przerwa nie trwała długo i możemy tak szybko stanąć ponownie na scenie. – powiedział Park Seung Jun, raper zespołu. – Promocje Knock pozwoliły publice zapoznać się z KNK, ale comeback z AWAKE jest szansą dla nas, żeby pokazać nasz dojrzalszy wizerunek. Piosenka jest atrakcyjniejsza dla słuchaczy niż Knock, mamy nadzieję, że wielu ludzi jej posłucha i ją polubi.

— Staraliśmy się przeanalizować promocje naszego pierwszego albumu i poprawiliśmy brakujące elementy, takie jak muzyka, taniec itp. – powiedział Seungjun, gdy spytano się go, jak spędzili ostatni miesiąc. – Nasza nowa piosenka AWAKE jest atrakcyjniejsza dla audiencji od Knock, choreografia została stworzona, żeby każdy mógł ją bezproblemowo zatańczyć. Mamy nadzieję, że ten album zostanie doceniony i pokaże różne strony KNK. Będziemy zespołem, który zbliży się o krok do fanów i publiki. Nowa płyta wyjdzie 2 czerwca, więc mam nadzieję, że się Wam spodoba.

„Z każdym odsłuchem, BACK AGAIN brzmiała jak piosenka tytułowa”

— Podczas promocji naszego utworu Knock cieszyłem się, że w ogóle zadebiutowaliśmy. Fakt, że wielu ludzi mogło usłyszeć naszą piosenkę sprawiał, że każdy moment był satysfakcjonujący – wspomina Oh Hee Jun. – W naszej nowej piosence, BACK AGAIN, skupiamy się na choreografii. Nawet ja nie mogę się doczekać [comebacku]. Jestem bardzo ciekawy, jak zareagują fani po zobaczeniu występu.

Heejun pokłada duże nadzieje w BACK AGAIN.

— To nie tylko piosenka tytułowa, cały album jest wypełniony dobrymi utworami. Są partie, które lubię i [takie, których] nie lubię w naszych piosenkach, ale płyta bardzo mi się podoba. Jest taka dobra, że za każdym razem, gdy słuchałem BACK AGAIN, krzyczałem „to brzmi jak piosenka tytułowa!”. Z pewnością możecie na nią czekać.

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.