Solowy mini album Luny jest już dostępny!

Po siedmiu latach od debiutu f(x) kolejna wokalistka grupy doczekała się swojego solowego debiutu. „Free Somebody” ujrzało światło dzienne 31 maja o północy (koreańskiego czasu). Mini album zawiera sześć piosenek. Pojawił się, między innymi, na platformie MelOn. Luna prezentuje na płycie różne style muzyczne – od tanecznej elektroniki do spokojnego R&B.

Tracklista:

1. Free Somebody
2. Breathe
3. Keep On Doin`
4. 예쁜 소녀 (I Wish)
5. Galaxy
6. My Medicine

Dwa utwory –예쁜 소녀 (I Wish) My Medicine są napisane i skomponowane przez Lunę. Piosenką reprezentującą mini album została jednak Free Somebody, do której powstał teledysk. Pełny kolorów klip pojawił się na oficjalnym YouTube SM TOWN. Zobaczcie go poniżej:

Wokalistka f(x) nagrała do tej pory kilka solowych piosenek. Oprócz działalności w zespole, jej głos usłyszymy na ścieżkach dźwiękowych dram. Zagrała także w kilku musicalach, między innymi w„School Oz”, które wyprodukował SM Entertainment. Zaśpiewała również utwór stworzony przez Zico (Block B), It Was Love, który znalazł się na jego EP „Break Up 2 Make Up”.

30 maja, godzinę przed premierą krążka, Luna opowiadała o swojej płycie na V Live. Swój solowy, telewizyjny debiut będzie miała w programie KBS 2TV „Yoo Hee Yeol’s Sketchbook”. Nagranie odbędzie się 31 maja, jednak emisja jest zaplanowana dopiero na 3 czerwca. Po występie na KCON France 2 czerwca, wróci do Korei, by wystąpić w sobotnim MBC Music Core.

Na oficjalnej stronie Luny opublikowane są fotografie promujące album. Możecie je zobaczyć także u nas:

Co sądzicie o solowym debiucie Luny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.