Najnowsze EP zespołu pobiło rekord ostatniego wydawnictwa BTS.

„Love Yourself: Her”, jako pierwszy k-popowy krążek w historii, znalazło się w TOP 10 listy Billboard 200. Jest to zestawienie najlepiej sprzedających się albumów w USA. Nowa płyta BTS zajęła w notowaniu 7. miejsce. Grupa poprawiła tym samym swój najlepszy wynik na liście, 26. pozycję „WINGS”. Warto dodać, że są to aktualnie jedyne k-popowe płyty, które pojawiły się w pierwszej 40 notowania.

Bangtani mogą pochwalić się największą ilością krążków, które dostały się na Billboard 200 wśród koreańskich artystów. Oprócz wspomnianego „WINGS”, w rankingu znalazła się także jego rozszerzona wersja, „You Never Walk Alone” (76. miejsce) oraz „The Most Beautiful Moments in Life: Young Forever” (107. miejsce)  i „The Most Beautiful Moments in Life: Part 2” (171. Miejsce). Oprócz BTS, w notowaniu mogliśmy znaleźć trzy solowe krążki G-Dragona oraz po dwie płyty BIGBANG i EXO.

Nowe EP boysbandu usłyszeliśmy 18 września. Wszystko, co powinniście wiedzieć o „Love Yourself: Her” znajdziecie w naszym artykule podsumowującym, TUTAJ

 

źródło:(1)

  1. No całkiem nieźle!!! Ciekawe czy w końcu pojawią się w HOT100? Życzę im powodzenia bo bardzo tą płytę polubiłam ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.