Zespół nagrał teledysk do „Love Letter”.

Podarunek od SEVENTEEN był bynajmniej spodziewany. 16 czerwca na oficjalnym YouTube grupy pojawił się teledysk do Love Letter, ostatniej piosenki z albumu o tym samym tytule. Tekst napisali raperzy SEVENTEEN: S.Coups, Wonwoo i Mingyu. Woozi brał natomiast udział zarówno w tworzeniu tekstu, jak i komponowaniu utworu.

W teledysku widzimy chłopców z ołówkami w dłoniach, pochylonych nad kolorowymi kartkami. Trudzą się nad napisaniem listu do swojej ukochanej, o czym śpiewają w piosence. Sceny, w których pojawiają się pojedynczy członkowie zespołu, stylizowane są na filmiki z oficjalnego Instagrama SEVENTEEN. Wprowadzają nas w letni klimat, a rześkie, jasne scenerie go dopełniają. Beztroska atmosfera, łatwy do naśladowania beat oraz gitara w tle kojarzą się z wakacjami.

Obecnie SEVENTEEN przygotowuje rozszerzoną wersję swojego ostatniego albumu „Love&Letter”. Później rozpoczną trasę koncertową po Azji i Australii. Będzie brakować jednak Wonwoo (Jeon Won Woo), który z powodów zdrowotnych nie będzie brał udziału we wszystkich aktywnościach promocyjnych przyszłego albumu. Z oficjalnego oświadczenia Pledis Entertainment dowiedzieliśmy się, że Wonwoo zachorował na ostre zapalenie błony śluzowej żołądka i lekarze zalecili mu odpoczynek. Raper będzie brał jednak udział w nagrywaniu piosenek i teledysków do rozszerzonego albumu.

 

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.