Boysband potwierdził rozpoczęcie zdjęć do autorskiego programu.

Yang Hyun Suk potwierdził, że iKON jest w trakcie nagrywania swojego pierwszego reality show o nazwie “iKON TV”. Chłopcy poruszyli ten temat podczas specjalnego spotkania z fanami “iKON 2018 PRIVATE STAGE, RE·-KONNECT”. Przybliżona data emisji pierwszego odcinka to koniec kwietnia. Pomysłodawcą jest sam główny producent YG Entertainment i pod jego okiem trwają nagrania programu. Podczas fanmeetingu Jinhwan przyznał, że członkowie grupy czynnie brali udział w spotkaniach.

Informacje o reality show zespołu pojawiły się na początku marca na Instagramowym koncie, które prowadzi Yang Hyun Suk. Również po zakończeniu fanmeetingu, podzielił się swoimi przemyśleniami, których tłumaczenie przeczytacie poniżej:

Wspaniałe wiadomości dla KONICs!

Tak, jak [członkowie] iKON powiedzieli wczoraj podczas fanmeetingu, rozpoczynają [oni] kręcenie “iKON TV”, na które fani czekali od tygodnia¹. Oczekujemy, że pierwszy odcinek pojawi się jakoś pod koniec kwietnia.

Jako główny producent, byłem niezmiernie dumny z osiągnięć LOVE SCENARIO, które były większe od oczekiwanych.

Wciąż będę robił wszystko, żeby pomóc iKON w osiąganiu sukcesów.

 

 

#iKON #아이콘 #iKON_TV #YG

Post udostępniony przez YANG HYUN SUK (@fromyg)

Zespół wydał drugi pełen album 25 stycznia tego roku. Tytułowe LOVE SCENARIO przez prawie dwa miesiące królowało na koreańskich notowaniach muzycznych. O styczniowym comebacku iKON przeczytacie w naszym artykule. Niedawno grupa zaskoczyła natomiast fanów informacją o wypuszczeniu singla RUBBER BAND.

¹ Pod koniec stycznia Yang Hyun Suk opublikował dwa zdjęcia z sugerującymi podpisami. Na pierwszym, z 23 lutego zespołowi towarzyszy Yang Hyun Suk i młody producent wytwórni, a zdjęcie oprawione jest komentarzem, że w planach jest niespodzianka dla fanów. Dwa dni później pojawiła się fotografia zza kulis programu “Music Core” i podpisami: “Rozważając niespodzianki dla KONIC. Chcecie iKON TV? Naprawdę?” 28 lutego wytwórnia YG Entertainment zapowiedziała premierę RUBBER BAND.

źródło: (1)
źródło zdjęcia:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.