Boysband nie zwalnia tempa i ogłosił datę premiery nowego wydawnictwa.

AKTUALIZACJA: 30 września

Ostatnie dwie grafiki tytułowej piosenki ukazały się dzień i dwa dni przed premierą EP-ki.

AKTUALIZACJA: 29 września

Grupa podzieliła się nagraniem choreografii do tytułowej piosenki.

AKTUALIZACJA: 24 września

Bobby, Chanwoo i Yunhyeong kończą indywidualne zapowiedzi GOODBYE ROAD.

AKTUALIZACJA: 24 września

Bohaterami drugiego klipu jest B.I oraz June.

AKTUALIZACJA: 22 września

Na albumie znalazły się cztery utwory napisane i skomponowane przez raperów iKON. Wśród producentów znaleźli się członkowie The Black Label.

 
Zespół podzielił się również nagraniem lirycznym, w którym występują Jinhwan i Donghyuk. Panowie mówią w nim o rozstaniu, bólu, ale też życzą dobrze utraconym osobom.

AKTUALIZACJA: 18 września

Zaprezentowano pierwszy utwór z “NEW KIDS: THE FINAL”. Jest nią tytułowe GOODBYE ROAD. Kawałek był wytypowany razem z LOVE SCENARIO do promowania wcześniejszego wydawnictwa. Tekst napisali wspólnie B.I i Bobby, natomiast przy kompozycji liderowi grupy towarzyszyli producenci Bekuh Boom oraz FUTURE BOUNCE.


Oryginalny artykuł: Na Instagramach członków iKON, jak i Yang Hyun Suka pojawiły się zapowiedzi nowego mini-albumu. “NEW KIDS: THE FINAL” ujrzy światło dzienne 1 października. Nazwa wskazuje, że będzie to kontynuacja i jednocześnie zakończenie poprzednich wydawnictw o tym samym tytule. Jednocześnie będzie to trzeci album boysbandu w ciągu tego roku.


Pierwszy album z serii, “NEW KIDS: BEGIN” ukazał się w maju 2017, po roku nieobecności grupy. Panowie zapowiedzieli jednak, że w planach mają dużo większą aktywność. Wywiązali się z obietnicy w styczniu tego roku, prezentując drugi pełen album od debiutu – “NEW KIDS: RETURN”. Najnowsze wydawnictwo,“NEW KIDS: CONTINUE”, ukazało się 2 sierpnia, co oznacza, że zapowiedziany trzeci krążek z tego roku będzie miał swoją premierę po jedynie dwóch miesiącach przerwy.

Wszystkie informacje o “NEW KIDS: FINAL” będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło zdjęcia: yg-life.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.