Girlsband podzielił się pierwszymi szczegółami swojego nowego krążka.

AKTUALIZACJA: 26 kwietnia

Zobaczyliśmy nową porcję teaserowych fotografii „Time for the moon night”:

 

AKTUALIZACJA: 25 kwietnia

Girlsband ogłosił swoje oficjalne kolory. Zostały nimi: Cloud Dancer, Scuba Blue i Ultra Violet. Opublikowano z tej okazji specjalną grafikę:

 

AKTUALIZACJA: 24 kwietnia

GFRIEND zgodnie z harmonogramem podzieliło się kolejnymi fotografiami teaserowymi „Time for the moon night”. Możecie sprawdzić je w poniższej galerii:

 

 

AKTUALIZACJA: 23 kwietnia

Na YouTube dodano pierwszy teaser teledysku do Time for the moon night. Zobaczcie go również poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 22 kwietnia

Po kilku dniach przerwy z promocji GFRIEND opublikowały grafikę ze słowami Time for the moon night.

 

AKTUALIZACJA: 19 kwietnia 17:00

Zobaczyliśmy kolejną porcję teaserowych fotografii girlsbandu. Sprawdźcie je w galerii:

AKTUALIZACJA: 19 kwietnia 9:30

Fizyczną wersję „Time for the moon night” będziemy mogli kupić w trzech odsłonach: „Time”, „Moon” i „Night”. Oprócz płyty znajdziemy tam 60 stron photobooka, dwie fotokarty (z 36 możliwych), plakat, zakładkę do książki i zdjęcie polaroid. Szczegóły znajdziecie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 18 kwietnia

Poznaliśmy tracklistę nowego mini-albumu GFRIEND. Na krążku znajdzie się siedem kawałków i jeden instrumental. Tytułowa piosenka płyty będzie nazywać się tak samo jak EP – Time for the moon night. Szczegóły znajdziecie na poniższej grafice:

 

AKTUALIZACJA: 17 kwietnia

Na Twitterze zespołu pojawiły się pierwsze zdjęcia teaserowe „Time for the moon night”. Sprawdźcie wszystkie fotografie w poniższej galerii:

 

AKTUALIZACJA: 16 kwietnia

GFRIEND rozpoczęło promocję nowej płyty. Na profilach społecznościowych grupy pojawiła się specjalna grafika zapowiadająca wydawnictwo.

 

Oryginalny post: Już wcześniej koreańskie media obiegła wiadomość, że GFRIEND planuje comeback na 30 kwietnia. Source Music, wytwórnia zespołu, zdradziła nowe informacje o powrocie grupy. Nowy mini-album dziewcząt będzie nazywał się „Time for the moon night”.

Na social media girlsbandu pojawił się harmonogram promocji płyty. Rozpocznie się ona już 17 kwietnia (czasu koreańskiego), kiedy poznamy specjalne „przywitanie”. Potem planowane jest opublikowanie zdjęć konceptowych i tracklisty krążka. 19 kwietnia rozpocznie się również przedsprzedaż albumu. Dni od 20 do 29 kwietnia będą wypełnione teaserowymi fotografiami, dwoma zwiastunami teledysku oraz specjalnymi wskazówkami, takimi jak: słowa kawałka, skrót wszystkich piosenek i oficjalny kolor comebacku. Wszystkie szczegóły znajdziecie na poniższej grafice:

 

Wszystkie informacje dotyczące comebacku GFRIEND znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter GFRIEND

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.