Hip-hopowa agencja wyda wspólny kawałek swoich czterech artystów.

AKTUALIZACJA: 1 maja

Oficjalna anglojęzyczna nazwa 뒤집어버려 to Upside Down.

AKTUALIZACJA: 30 kwietnia

Na instagramowych kontach wytwórni AOMG, Jay Parka, Graya i Loco zostały udostępnione fragmenty teledysku do Turn it out. Każde nagranie to indywidualna scena artysty. We wcześniej opublikowanym przez nas zakulisowym nagraniu Jay Park przyznał, że w takim składzie nie tworzyli od czterech lat.

Kawałek jest skierowany do 20-latków i ma motywować ich do podejmowania w swoim życiu śmiałych kroków bez kierowania się opinią innych osób.

AKTUALIZACJA: 26 kwietnia

Loco podzielił się nagraniem, które zrobił, podczas nagrywania swoich wersów do utworu.

AKTUALIZACJA: 25 kwietnia

Wspólny kawałek Graya, Simona Dominica, Loco i Jay Parka nazywa się oryginalnie 뒤집어버려 (ang. Turn it over). Usłyszymy go 1 maja. W opublikowanym nagraniu znajdują się ujęcia z planu zdjęciowego. Nad teledyskiem czuwa chiński reżyser Sing J. Lee. Gray na swoim Instagramie podzielił się wideo z tworzenia podkładu do utworu.


Oryginalny artykuł: Wytwórnia AOMG poprzez swojego Instagrama ogłosiła najbliższe wydawnictwo. Usłyszymy na nim aż czterech artystów – Jay Parka, Loco, Graya i dawno niesłyszanego Simona Dominica. Opublikowane zdjęcie przedstawia muzyków na planie zdjęciowym do wideoklipu.

Drugi szef agencji od prawie dwóch lat nie wydał nic pod jej skrzydłami. Pod koniec 2017 roku pojawił się gościnnie na płycie EPIK HIGH „WE’VE DONE SOMETHING WONDERFUL” w piosence NO THANXXX.

 

źródło zdjęć: aomgofficial.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.