W najnowszej piosence wokalisty Block B pojawi się gościnnie Sejeong z gugudan.

AKTUALIZACJA: 8 czerwca

Na mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć jak Taeil i Sejeong śpiewają fragmenty Like Me, Like Me Not. Dingo Mom opublikował także film, gdzie piosenkę wykonują dzieci. Wszystko możecie sprawdzić poniżej!

 

좋아한다안한다 2017.06.12 #좋아한다안한다 #태일 #세정

Post udostępniony przez 이태일 (@2taeil2)

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

Like Me, Like Me Not, duet Taeil’a i Sejeong, wyprodukował Park Kyung. „Większość moich piosenek śpiewałem tylko ja, [więc] tworząc ten utwór zyskałem nowe doświadczenie”, powiedział raper Block B.

AKTUALIZACJA: 6 czerwca

Na oficjalnych social media Block B pojawiły się pierwsze teasery duetu Taeil’a i Sejeong. Przypomnijmy, że piosenka będzie mieć swoją premierę 12 czerwca o 18 KST (w Polsce 11).

 Oryginalny post: Jak informowaliśmy wcześniej, Taeil przygotowuje się do solowego comebacku z nową piosenką. Na social media Block B opublikowano zdjęcie, które poinformowało o zakończeniu nagrywania singla. Według Herald POP w nowej piosence wokalisty zespołu pojawi się również Sejeong z gugudan. Informację potwierdziła agencja Block B, Seven Seasons.Ich wspólny kawałek ma być słodkim utworem w średnim tempie. Będzie opowiadać o uczuciach towarzyszących kobiecie i mężczyźnie w fazie przed związkiem. Numer ma mieć swoją premierę 12 czerwca.

Taeil wydał swoją jedyną solową piosenkę Inspiring w 2015 roku. W zeszłym roku nagrał również dwa OST: do „Woman With a Suitcase” i „Radiant Office”. Sejeong brała natomiast udział w pierwszej edycji show Mnet „Produce 101” i stała się członkinią I.O.I. W zeszłe wakacje zadebiutowała również z gugudan. Girlsband w lutym wydał swój drugi mini-album. Warto dodać, że Sejeong zaśpiewała również utwór Flower Road, który wyprodukował Zico.

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.