W najbliższej odsłonie projektu Jellybox usłyszymy solowy utwór Sejeong z I.O.I/gugudan.

AKTUALIZACJA: 18 listopada

Zobaczyliśmy pierwszy teaser kawałka Sejeong! Możemy w nim przeczytać kawałek tekstu: „Spójrz tutaj, bo ładnie zakwitłam. Sprawię, że będziesz chodził tylko drogą [usłaną] kwiatami”.


Oryginalny post: Flower Road, pierwsza solowa piosenka Sejeong (Kim Se Jeong), została wyprodukowana przez Zico (Woo Ji Ho). Lider Block B stworzył kawałek w ramach programu KBS2 „Talent for Sale”. Młoda wokalistka z Jellyfish Entertainment zaśpiewała go wtedy z Chaeyeon, koleżanką z I.O.I.

Piosenka w wykonaniu Sejeong będzie wydana 23 listopada w ramach projektu Jellybox. Pokazywać ma on artystów Jellyfish Entertainment w różnych stylach muzycznych i w kolaboracjach z muzykami z innych wytwórni. Na razie usłyszeliśmy tam duet Park Yoon Ha i Yoo Seung Woo oraz utwór DamnRa w wykonaniu Ravi’ego z VIXX.

Sejeong brała udział w programie Mnet „Produce 101”, w którym zajęła drugie miejsce. Tym samym występowała w girlsbandzie I.O.I. Na koniec czerwca zaliczyła też swój drugi debiut, tym razem w zespole z rodzimej wytwórni – gugudan.

 

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.