Hip-hopowy artysta DPR LIVE wyda nową muzykę jeszcze w tym miesiącu.

AKTUALIZACJA: 7 lipca

Najnowsza płyta rapera swoją premierę będzie miała 23 lipca o 11:00! W utworze Hula Hops, który będzie promował „ITTE COOL” usłyszymy, oprócz Dabina, Hwase z MAMAMOO i rapera Beenzino. Poniżej znajdziecie całą tracklistę:

AKTUALIZACJA: 2 lipca

DPR LIVE podzielił się z fanami teledyskiem do piosenki Yellow Cab, która zapowiada nadchodzący album artysty:


 

Artysta, który jest również członkiem kolektywu audiowizualnego Dream Perfect Regime, potwierdził wiadomość o swoim comebacku.  Za pośrednictwem swoich social media, udostępnił grafikę zapowiadającą mini-album.

„IITE COOL” będzie kontynuacją pierwszego albumu artysty z 2020 roku, „Is Anybody Out There?”. Dotychczas niewiele ujawniono na temat projektu, jednak muzyk poinformował, że 2 lipca ukaże się teledysk do piosenki Yellow Cab. Numer ma podsycić ekscytację fanów w oczekiwaniu na nowe wydawnictwo.

DPR Live zadebiutował w 2015 roku singlem Till I Die. Od tego czasu artysta wydał dwie EP – „Her” i „Coming To You Live”. Brał udział w kolaboracjach z takimi artystami jak: Dean, Jay Park, Crush, czy też amerykańskim raperem Dumbfoundead.

W marcu tego roku swój album wydał także inny artysta ze składu DPR – IAN. „Moodswings In This Order (MITO)” było promowane przez takie piosenki jak Scaredy Cat i No Blueberries z CL. 

 

Źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter DPR LIVE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.