DPR IAN, były członek C-CLOWN, za pośrednictwem swoich social media poinformował fanów o wydaniu swojego pierwszego, solowego albumu.

AKTUALIZACJA: 22 marca

W ramach promocji z “MITO” DPR IAN postanowił zaskoczyć fanów, wydając kolejny teledysk! Tym razem do piosenki Scaredy Cat, który możecie zobaczyć poniżej:

AKTUALIZACJA: 12 marca

Nowa płyta DPR IAN jest już dostępna na portalach streamingowych, a w ramach premiery otrzymaliśmy także MV do piosenki Nerves, które możecie obejrzeć ponizej:


 

AKTUALIZACJA: 5 marca

IAN podzielił się dzisiaj z fanami teaserem do jednej z piosenek z najnowszego albumu. Welcome To The Show to prawie 2 minuty uczty dla oczu i uszu, uzyskanej dzięki pięknym ujęciom i wspaniałemu głosowi Christiana. Odpowiada on też za reżyserię klipu.

 

AKTUALIZACJA: 1 marca

W ramach promocji pierwszego albumu DPR IAN wydał specjalny, krótkometrażowy dokument z całego procesu powstawania płyty. Można usłyszeć w nim utwory, które pojawią się na krążku, zobaczyć jak powstawały teledyski czy zrozumieć, czym tak naprawdę jest “MITO”.


 

Oryginalny wpis: DPR IAN, znany również jako Christian Yu, zadebiutował solo w 2020 roku z utworem No Blueberries z gościnnym udziałem DPR LIVE. Niektórzy fani sceny k-hip hopu mogą kojarzyć go także z występu u boku CL w teledysku do +5 Star+. Artysta jest aktywny na koreańskiej scenie muzycznej od 2012, kiedy to został ogłoszony członkiem k-popowego zespołu C-CLOWN. Występował on wtedy pod pseudonimem Rome. Po odejściu z grupy i wytwórni w 2015 postanowił założyć Dream Perfect Regime (DPR). Od tego czasu był aktywny jako kompozytor i tekściarz, ale dopiero ostatnio zdecydował się na powrót do bycia idolem.

W środę, 3 lutego na Twitterze artysty pojawiła się informacja o wydaniu debiutanckiej płyty IANa. “MITO” czyli “Moodswings In This Order” będzie zawierać 8 utworów, w tym dwa, które fani poznali już wcześniej – So Beautiful i No Blueberries.

Jednak to, co najbardziej zaskakuje to forma wydania albumu, a dokładnie jego okładka – za sprawą ciepła wydzielanego przez dłonie czy inne źródło, zmienia się z czarnej na szarą pokrytą napisami. Sama płyta ma przypominać oko z niebieską tęczówkę. W środku nie znajdziemy photocardu czy plakatu, jak ma to miejsce w albumach typowo k-popowych. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się płyta oraz zmianę koloru okładki pokazaną przez samego Christiana.

 

 


 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter DPR IAN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.