Firma będzie współpracować z niezależnym teamem artystyki przy promocji jej nadchodzącego full albumu.

Premiera długo wyczekiwanego przez fanów „ALPHA” zbliża się wielkimi krokami! CL za pomocą swojego Instagrama poinformowała, że nawiązała współpracę z założoną przez Kang Daniela agencją, Konnect Entertainment, Będzie one wspierać artystkę w koreańskich aktywnościach związanych z promocją nadchodzącego krążka. Tłumaczenie oświadczenia solistki znajdziecie poniżej:

GZBZ! 

 

Chciałabym osobiście przedstawić wam Konnect Entertainment, które będzie współpracować z Teamem Very Cherry przy organizacji moich aktywności w Korei oraz promocji „ALPHA”. Podjęłam taką decyzję, aby móc promować „ALPHA”, które niebawem ujrzy światło dzienne również w Korei.

 

Kiedy pracowałam nad „ALPHA”, zastanawiałam się w jaki sposób mogę z większą łatwością komunikować się z ludźmi, szczególnie z koreańskimi fanami, których spotkam po raz pierwszy od dłuższego czasu. Współpraca z Konnect Entertainment jest rozwiązaniem tego problemu. Nie mogę się doczekać spotkań z fanami, które odbędą się dzięki pomocy Teamu Very Cherry oraz nowego, wspierającego nas zespołu! 

 

Wraz z Teamem Very Cherry planuję uczestniczyć aktywnie w promocji dzięki wielu współpracom.

Niebawem przekażę Wam więcej informacji dotyczących „ALPHA”!

 Przypomnijmy, że „ALPHA” miało ujrzeć światło dzienne w listopadzie 2020 roku. CL zdecydowała się jednak przesunąć premierę, aby dopracować materiał, który znajdzie się na krążku.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram CL 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.