Wokalista zasili szeregi koreańskiej armii jeszcze w lipcu.

Shownu na fancafe Monsta X opublikował list do Monbebe, w którym poinformował, że 22 lipca rozpocznie trening wojskowy. Niedługo później, oświadczenie w tej sprawie opublikowała agencja muzyka, Starship Entertainment. Zgodnie z jego treścią, muzyk przejdzie trzytygodniowy trening wojskowy, po czym z powodu stanu zdrowia będzie kontynuował służbę jako pracownik służb publicznych. Tłumaczenie listu Shownu znajdziecie poniżej:

Cześć, co u was słychać? Tutaj Shownu z Monsta X.

 

22 lipca przejdę na krótki hiatus, aby wypełnić mój obowiązek wojskowy. Dopiero co zadebiutowałem, a już nadszedł czas, abym zaciągnął się do armii.

 

Pracując ciężko od debiutu, aż do teraz było wiele wesołych oraz smutnych momentów, które przeżyłem wspólnie z pozostałymi członkami [Monsta X – przyp. red] oraz fanami. Miłość oraz wsparcie, które otrzymałem od fanów nie jest jedynie uczuciem między dwiema osobami, ale czymś zdecydowanie więcej. Były momenty, w których nieświadomie traktowałem tą miłość jak coś oczywistego, chociaż nigdy nie powinienem tego robić.

 

Dziękuję za umożliwienie mi stworzenia wielu wspomnień poprzez bycie częścią Monsta X. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby odwdzięczyć się, więc proszę, nadal bawcie się wspólnie z Shownu oraz Monsta X. Dziękuję bardzo za uświadomienie mi, że mogę codziennie doświadczać nowych rzeczy.

 

Życie, którym teraz żyję mogło być zupełnie inne. Wydaje mi się, że szczęście przychodzi wtedy, kiedy czujesz emocje takie jak zadowolenie, wdzięczność, miłość, rozczarowanie oraz żal. Bez względu na to czy żyję dobrze czy źle, wydaje mi się, że jestem dobrym człowiekiem.

 

Ponieważ zacząłem pisać o życiu tylko dlatego, że nie będę w stanie promować się przez jakiś czas, muszę być trochę zdenerwowany. W każdym razie, dziękuję, bądźcie szczęśliwi i zdrowi.

 

Listy powinny kończyć się nagle, prawda? Zawsze Was kocham. Tak, kocham Was, spotkajmy się niebawem.

Przypomnijmy, że Monsta X powróciło w czerwcu z „One Of a Kind” z tytułowym Gambler

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Monsta X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.