Kolejni członkowie Infinite pożegnali się ze swoją dotychczasową agencją. 

Ostatniego dnia marca Woollim Entertainment opublikowało oficjalne oświadczenie na fancafe Infinite. Dowiadujemy się z niego, że z agencji odeszli Dongwoo oraz Sungyeol. Tłumaczenie wiadomości przeczytacie poniżej:

Dzień dobry, tu Woollim Entertainment.

Po pierwsze, chcielibyśmy podziękować fanom za miłość i wsparcie dla Infinite.

Chcemy poinformować, że z końcem tego miesiąca [marca – przyp. red.] zakończyły się kontrakty członków Infinite – Jang Dongwoo oraz Lee Sungyeola, którzy byli z nami przez ostatnie 11 lat.

Po długich rozmowach z każdym z nim, zgodziliśmy się na to, by nie przedłużać umów.

Jang Dongwoo i Lee Sungyeol byli aktywni na różnych polach jako członkowie Infinite od 2010 roku. Chcielibyśmy wyrazić swoją szczerą wdzięczność dla tej dwójki, która pracowała z nami przez 11 długich lat.

Dziękujemy fanom, którzy interesowali się nimi i wspierali muzykę oraz inne aktywności Dongwoo oraz Sungyeola. Będziemy kibicować im w nowym starcie. 

Ponadto, lider Infinite, Kim Sunggyu, którego kontrakt wygasł nieco wcześniej, zakończył z nami współpracę przez wydanie single albumu „Won’t Forget You” 29 marca. Chcemy wyrazić wdzięczność Sunggyu, który tak wartościowo zakończył 11 lat z Woollim Entertainment.

Dziękujemy.

W mediach rozpoczęły się już spekulacje dotyczące przyszłości członków Infinite. Dongwoo prawdopodobnie wybierze hip-hopową agencję, natomiast Sungyeol, idąc za przykładem Myungsoo (L), będzie dalej rozwijał swoją aktorską karierę. Sunggyu nadal prowadzi negocjacje z różnymi wytwórniami. 

Aktualnie w Woollim Entertainment pozostali jedynie dwaj członkowie Infinite – Woohyun oraz Sungjong. Pierwszy, jeszcze przed rozpoczęciem służby wojskowej, przedłużył swoją umowę z agencją. Natomiast maknae boysbandu będzie prowadził negocjacje kontraktu po wyjściu z wojska. 

Zespół zapewnia jednak, że się nie rozpada i w przyszłości istnieje szansa na nową muzykę grupy. Przedstawiciel Woollim przyznał, że wytwórnia jest otwarta na różne możliwości. 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęć: Woollim Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.