Według WINNER, comeback w czteroosobowym składzie był przeznaczeniem, które grupa chce wykorzystać.

AKTUALIZACJA: 3 kwietnia

Już jutro o 15:00 KST (w Polsce 8:0o) rozpocznie się transmisja zespołu na V live. Na platformie pojawił się dzisiaj teaser tego, co zobaczymy na godzinę przed comebackiem WINNER. Sprawdźcie go też poniżej! 

AKTUALIZACJA: 2 kwietnia

Mino doznał niedawno urazu szyi i nosi kołnierz ortopedyczny. Zaplanowane występy zespołu nie zostaną jednak przesunięte i „Fate Number For” wyjdzie 4 kwietnia w południe.
Twórca YG, Yang Hyun Suk, opublikował dzisiaj fragment nagrania choreografii do FoolZostała ona ułożona przez Seung Hoon’a. Co więcej, w filmiku słychać część piosenki z rapem Mino, czego nie mogliśmy usłyszeć we wczorajszym teaserze.

 

 

AKTUALIZACJA: 1 kwietnia
Dzisiaj WINNER opublikował zwiastun klipu do Fool:

 

AKTUALIZACJA: 31 marca
Zobaczcie zwiastun do REALLY REALLY:

 

AKTUALIZACJA: 30 marca
Godzina 12:00

WINNER ujawnił, jak będzie prezentować się „Fate Number For”. Przedsprzedaż płyty rozpoczęła się dzisiaj i potrwa do 4 kwietnia. Dzień później krążek trafi na sklepowe półki. Album dostępny jest w dwóch wersjach: „For Seoul” oraz „For LA”. Dołączona będzie do niego jedna z czterech kart, 96-stronicowy photobook oraz dwustronny plakat. 

Oprócz wyglądu płyty, zespół zdradził, że REALLY REALLY Fool będą pokazywać dwie strony miłości. Pierwszy utwór będzie nagrany w stylu tropical house i swoją atmosferą wpasuje się w wiosnę. Drugi za to będzie reprezentantem alternatywnego popu i opowie o smutku oraz żalu w sercu. WINNER chce, by piosenki pocieszyły wiele osób, które cierpią po utracie ukochanej osoby. 

Krążek możecie zamówić w oficjalnym sklepie YG pod tym adresem.

 

Godzina 9:04

Fani, którzy są teraz w Seulu będą mogli obejrzeć wystawę poświęconą nowemu konceptowi WINNER w dniach od 2 do 4 kwietnia w dzielnicy Mapo-Gu, Wausan-Ro 76-1.

AKTUALIZACJA: 29 marca

Płyta „Fate Number For” będzie zawierać dwie tytułowe piosenki. Wczoraj poznaliśmy tytuł pierwszej, czyli REALLY REALLY. Drugą będzie zaś Fool. Jest ona efektem współpracy Kang Seung Yoon’a i AiRPLAY, kolejnego producenta YG Entertainment.

 

AKTUALIZACJA: 28 marca 2017

Znamy tytuł pierwszej piosenki na nowym albumie WINNER. REALLY REALLY zostało skomponowane przez Mino i Seung Yoon’a, a w tworzeniu tekstu pomagał im Seung Hoon. Za aranżację odpowiada producent YG Entertainment Kang Uk Jin, który wcześniej już pracował z zespołem czy solistą Se7en.

Oryginalny artykuł: W zapowiedzi pojawiają się wyrażenia „Fate will find the way” (ang. przeznaczenie znajdzie drogę) czy „Amor Fati” (łac. „miłość do losu”; filozoficznie interpretowane jako akceptacja, a wręcz miłość ludzkiego losu, w którym konieczne jest zarówno zło, jak i dobro”). Czarno-białe obrazy szybko się zmieniają. Klimat jest dość ponury, a muzyka ciężka. Co ciekawe, zapowiedź została opublikowana o 04:04 po południu KST.

 


Według ostatnich informacji, zespół po raz pierwszy pojawi się w programie MBC Music Core, a następnie w Inkigayo na kanale SBS.

Wcześniejsza zapowiedź również zawierała hasło „przeznaczenie”. Teaser pokazywał grupę osób, którymi byli członkowie WINNER.

 

 

@w_n_r00 @xxjjjwww @maetamong @realllllmino #WINNER #위너 #COMEBACK #20170404 #4PM #fatenumberfor #4 #YG #WINNERCITY #TEAMWINNER

Post udostępniony przez winner & winnercity (@winnercity)


Zespół w zeszłym miesiącu odwiedził Stany Zjednoczone, żeby tam nagrać teledyski do nowej płyty.

Myślicie, że liczba cztery przyniesie zespołowi sukces?

 

źródła: (1)(2)(3)(4)(5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.