Co oznacza równanie „4×2=8”?

AKTUALIZACJA: 7 maja

Tracklista jest kompletna! Na liście kolaboracji pojawił się jeszcze Tablo z Epik High. Wszystkie szczegóły podane są poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 6 maja

Już po ogłoszeniu Last Scene i Love, PSY zdradził na swoim Twitterze, że to nie jedyna rzecz, jaką Bobby i B.I zrobili na nowym albumie. Bomb jest efektem ich współpracy, a przy aranżacji piosenki pracował Park Jin Young. Kolejny na liście utworów jest We Are Young, które powstało z pomocą Kush’a. W 팩트폭행 pojawi się natomiast G-Dragon.

 

AKTUALIZACJA: 5 maja

Kolejne informacje dotyczące listy utworów. Do I LUV IT i NewFace dołączają Last Scene (dosłowne tłumaczenie) z Lee Sung Kyung i Love Taeyang’iem z BIGBANG. Warto zauważyć, że w Last Scene swój udział w pisaniu tekstu miał B.I z iKON.

 

AKTUALIZACJA: 4 maja

Na udostępnionej trackliście z dziesięciu piosenek znamy już szczegóły dwóch. Tytułowym utworem został New Face, które będzie efektem współpracy PSY oraz Yoo Geon Hyung. Panowie już kiedyś pracowali razem, dzięki czemu mogliśmy usłyszeć globalny hit Gangnam Style. Drugi kawałek to I Luv It. Oprócz PSY i Yoon Geon Hyung’a, na liście autorów pojawił się jeszcze Zico z Block B oraz producent Pop Time.

Wytwórnia YG Entertainment powiedziała, że data wydania New Face jest przypadkowa, chociaż mówi o dążeniu ludzi do nowych aspektów życia. Piosenka będzie miała swoją premierę 10 maja, dzień po wyborach prezydenckich w Korei Południowej. „Tytuł utworu i data nie mogły bardziej się dobrać w sytuacji, kiedy ludzie pragną zmiany”, mówi Yang Hyun Suk.

 

Oryginalny post: Kolejnym artystą w kolejce comebacków YG Entertainment jest PSY! Na oficjalnym blogu wytwórni pojawił się pierwszy teaser, który stylem pasuje do poprzednich wydawnictw piosenkarza. Ósmy album PSY zostanie wydany 10 maja.

Jak pisaliśmy wcześniej, przygotowano aż dwa tytułowe utwory. W teledyskach za to pojawią się Son Na Eun z Apink i Lee Byung Hun.

 

O wszystkich aktualizacjach będziemy Was informować w tym artykule!

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.