WINNER rozpoczął promocję drugiego pełnego albumu.

AKTUALIZACJA: 3 kwietnia
WINNER udostępnił nowy teaser klipu do EVERYDAY:

 

AKTUALIZACJA: 31 marca
Na Instagramie głównego producenta YG dostępny jest fragment solowego utworu Mino TURN OFF THE LIGHT, który na nagraniu podpisany jest HOLD HAND. Kolejny making film EVERYDAY pokazuje dokładniej plan zdjęciowy, a w tle słychać piosenkę. W wideoklipie pojawia się też reżyser Dave Meyers, który pracował przy REALLY REALLY.

 

 

AKTUALIZACJA: 30 marca

Na YouTube możemy zobaczyć zakulisowe nagranie z planu zdjęciowego z komentarzem chłopców. „EVERYDAY jest w stylu WINNER i jednocześnie nie jest” – stwierdził Mino. Seungyoon dodał, że ostatnio pracowali nad najmodniejszymi stylami muzycznymi. Tematykę piosenki skomentował Seunghoon, wskazując na czystą i niewinną miłość osób w ich wieku.

 

AKTUALIZACJA: 29 marca
 
Grupa podzieliła się krótką zapowiedzią teledysku do tytułowego EVERYDAY. Został on nakręcony w Malibu w Kalifornii.

 
Dzień przed premierą płyty, WINNER spotka się ze swoimi fanami poprzez aplikację Vlive. Podczas specjalnej relacji „24/7 EVERYDAY HOTLINE” członkowie zespołu będą odpowiadać na pytania od fanów.

AKTUALIZACJA: 28 marca

Druga część tracklisty zawiera specjalne dwa kawałki, które fani mogli usłyszeć już na japońskiej wersji „OUR TWENTY FOR” – RAINING i HAVE A GOOD DAY. Autorem jednej z piosenek jest tylko Yoon, ale nie jest oznaczona jako jego solo.


Na Facebooku zespołu pojawił się post z informacją o zawartości płyty. Cena wyjściowa to ₩ 19,300, czyli nieco ponad 60 zlotych. Pre-order rozpoczyna się 28 marca o 16:00 KST (9:00 w Polsce). W albumie „EVERYD4Y” znajdą się:

  • płyta
  • photobook (116 stron)
  • książeczka z tekstami (28 stron)
  • pocztówka
  • losowy polaroid
  • losowa karta
  • losowa karta z selfie
  • losowa naklejka
  • dwustronny plakat

Przypomnijmy, że krążek wydany zostanie w dwóch wersjach kolorystycznych – DAY i NIGHT. Wszystkie zdjęcia dostępne są poniżej.

AKTUALIZACJA: 27 marca

Najnowsze opublikowane zdjęcie zawiera listę piosenek, które znajdą się na płycie. Tracklista jest niepełna, ponieważ zaprezentowano do tej pory jedynie 6 tytułów z 12. Wszystkie napisane są przez Seungyoona, Seunghoona i Mino ze wsparciem producentów z wytwórni. Czwarta pozycja to solowy utwór Mino. Tytułowym singlem krążka zostało natomiast EVERYDAY.

AKTUALIZACJA: 26 marca

Zaprezentowana została nazwa nadchodzącego wydawnictwa – „EVERYD4Y”. Według zapowiedzi Yang Hyun Suka na Instagramie, będzie to album do słuchania każdego dnia. Dzięki publikacji na jego koncie wiemy też, że krążek ukaże się w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej „day” i czarnej „night”.

 

AKTUALIZACJA: 25 marca

Grupa rozpoczęła odliczanie do comebacku nowymi zdjęciami.

 

 

AKTUALIZACJA: 24 marca

Wytwórnia udostępniła indywidualne fotografie muzyków.

 


Oryginalny artykuł
: Grupa podzieliła się pierwszymi grupowymi zdjęciami. Jeden z podpisów pod zdjęciem na profilu Yang Hyun Suka sugeruje, że na płycie znajdzie się najlepsza playlista, jaką stworzył zespół. Wciąż nie znamy jednak nazwy płyty. Nie mamy też informacji ile wideoklipów będzie ją promować. Na pewno były one nakręcone w Los Angeles, o czym wcześniej pisaliśmy.

Drugi pełen album WINNER ukaże się 4 kwietnia o 18:00 czasu koreańskiego (11:00 w Polsce). Minie dokładnie rok od wydania „FATE NUMBER FOR” – pierwszego wydawnictwa w czteroosobowym składzie.


Przypomnijmy, że zespół wydał swój pierwszy longplay w 2014 roku. Debiutanckie „2014 S/S” nagrane w pierwotnym składzie z Nam Tae Hyunem. Na płycie znalazło się 10 utworów.

Całą promocję nadchodzącej płyty WINNER będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło zdjęcia: yg-life.com
źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.