„Szczęście nie przychodzi z ocenami, ale z BooSeokSoon” – takim radosnym motto witają nas Seungkwan, DK oraz Hoshi z SEVENTEEN. Trio poprzez energiczną melodię i prostolinijny tekst pokazali, że świetnie ze sobą współpracują i są gotowi na kolejne kroki w kierunku rozwoju całego boysbandu.

BSS jest oficjalnym unitem poza podstawowymi trzema podgrupami, jakie poznaliśmy przy debiucie SEVENTEEN. Nazwa jest efektem zestawienia sylab z imion Seungkwana, DK oraz Hoshiego. Fani nadali ją jeszcze przed debiutem całego boysbandu i trwała od tamtej pory jako żart zarówno pomiędzy grupą, jak i fandomem. Po trzech latach od uformowania się, BooSeokSoon 21 marca otrzymali szansę stanięcia na scenie z własną piosenką, która w pełni pokazuje dynamikę ich przyjaźni i potencjał trio.

Just Do It na pierwszym miejscu stawia gitarę elektryczną, która nadaje całości ogromnej energii. Trio dopasowuje swój styl do kompozycji. Większość ich słów posiada twardą intonację, wielokrotne powtórzenia, podkręcające atmosferę oraz pewnego rodzaju zabawę w mówienie przez śpiew. Tekst nie zostawia dużo do interpretacji – jest to nawołanie do poczucia pewności siebie i życia bez zawahań. Jako najlepszy przykład osób działających w ten sposób stawiają siebie. To na nich fani mają patrzeć, aby zdobyć motywację. Za słowa piosenki odpowiadają Seungkwan, Hoshi, DK oraz Woozi. Ten ostatni brał udział również w kompozycji, razem z Won Yeong Heonem, Dong Ne Hyeongiem i Min Sigi. W teledysku wykorzystano nagrania z pierwszego wspólnego występu BSS z Just Do It podczas fanmeetingu „Caratland”.

Podczas krótkich transmisji na V LIVE trio zdradziło, że ich debiut nie jest jedynym planem SEVENTEEN. Przyznali, że aby najlepiej pokazać możliwości wszystkich trzynastu członków grupy, należałoby uformować więcej unitów. Według nich, zespół już teraz pokazuje swoje umiejętności poprzez regularne albumy, jednak debiut kolejnych zestawień osób byłby najlepszym rozwiązaniem.

Pierwszy występ BSS odbył się godzinę po premierze singla w MBC Show Champion. Dzień później trio wystąpiło jako prowadzący Mnet M!Countdown. Zobaczcie oba występy poniżej:

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SEVENTEEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.