Boysband Cube Entertainment powróci z pierwszym w karierze pełnym albumem.

AKTUALIZACJA: 9 lutego

PENTAGON podzieliło się teaserem klipu do Dr. BeBe:

AKTUALIZACJA: 5 lutego

Posłuchajcie skrótów utworów z “UNIVERSE : THE BLACK HALL”:

 

AKTUALIZACJA: 4 lutego

godz. 16:00

Zgodnie z harmonogramem na oficjalnym Twitterze grupy opublikowano nowe zdjęcia promocyjne:  

godz. 14:00

Boysband podzielił się klipem zapowiadającym koncept krążka: 

AKTUALIZACJA: 3 lutego

Zobaczcie pierwsze fotografie promujące wydawnictwo:

AKTUALIZACJA: 2 lutego

Na oficjalnym Twitterze PENTAGON opublikowano listę utworów, które znajdą się na “UNIVERSE : THE BLACK HALL”. Grupa zaprezentuje łącznie jedenaście kawałków. Dodatkowo, Cube Entertainment w specjalnym oświadczeniu poinformowało, że Yan An nie będzie brał udziału w nadchodzącym comebacku PENTAGON. Tłumaczenie oświadczenia oraz tracklistę znajdziecie poniżej:

Witajcie.

 

Tutaj Cube Entertainment.

 

Yan An, który zawiesił swoje aktywności w lipcu zeszłego roku z powodu problemów zdrowotnych nie brał udziału w pracach nad nadchodzącym pierwszym albumem studyjnym, który ujrzy światło dzienne 12 lutego.

 

Jako agencja [PENTAGON] pełni smutku przekazujemy tą przykrą wiadomość fanom PENTAGON, którzy czekali na comeback pełnej grupy z ich pierwszym pełnym albumem.

Prosimy, okażcie dużo wsparcia i miłości [członkom] PENTAGON, którzy będą promować się ze swoim pierwszym pełnym albumem jako ośmioosobowa grupa.

 

Dziękujemy.

 

AKTUALIZACJA: 30 stycznia

Na oficjalnym twitterze PENTAGON opublikowano harmonogram promocji nadchodzącego albumu. Już 3 lutego zobaczymy tracklistę. W następnych dniach grupa zaprezentuje fotografie teaserowe. 6 lutego natomiast usłyszymy zapowiedź utworów z “UNIVERSE : THE BLACK HALL”. Dodatkowo, 10 lutego zespół podzieli się klipem prezentującym koncept wydawnictwa. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej:  

AKTUALIZACJA: 29 stycznia

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego krążka PENTAGON. Album będzie nosił tytuł “UNIVERSE : THE BLACK HALL”. Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 12 lutego o 18:00 KST (10:00 w Polsce).


 

AKTUALIZACJA: 28 stycznia

Na oficjalnym Twitterze grupy pojawiła się pierwsza zapowiedź wydawnictwa. Zgodnie z materiałem krążek ujrzy światło dzienne już 12 lutego o 18:00 KST (10:00 w Polsce).

Oryginalny post: Zgodnie z doniesieniami koreańskich mediów prace nad najnowszym wydawnictwem PENTAGON są już w końcowej fazie. Chociaż dokładna data comebacku nie została jeszcze ustalona, wiemy, że grupa powróci z pierwszym pełnym albumem w połowie lutego. Na ten moment nie jest pewne jednak, czy Yan An będzie promował się wraz z pozostałymi członkami boysbandu. Cube Entertainment oficjalnie potwierdziło te informacje. 

Przypomnijmy, że ostatnim wspólnym wydawnictwem grupy jest wydany w lipcu 2018 mini-album „SUM(ME:R)”.

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter PENTAGON 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.