Zespół rozpoczął promocję najbliższego comebacku.

AKTUALIZACJA: 8 lutego

Sprawdźcie wszystkie indywidualne fotografie członków AB6IX:

AKTUALIZACJA: 3 lutego

Bohaterem pierwszych indywidualnych zdjęć został Woong:

AKTUALIZACJA: 1 lutego

Grupa udostępniła pierwszy zwiastun płyty, który ujawnia co nie co na temat piosenek z „5NALLY”:

AKTUALIZACJA: 31 stycznia

Luty minie nam pod znakiem AB6IX. Zespół podzielił się harmonogramem promocji swojej najnowszej płyty, „5NALLY”. Już pierwszego dnia nowego miesiąca otrzymamy zwiastun comebacku grupy. Później przyjdzie czas na fotografie zapowiadające wydawnictwo. Poznamy także szczegóły fizycznej wersji krążka, jak i jego tracklistę. Przypomnijmy, że premiera albumu zaplanowana jest na 13 lutego. Po tej dacie boysband podaruje fanom jeszcze trzy teledyski, każdy poprzedzony teaserem. Będziemy mogli je obejrzeć kolejno: 20.02, 27.02 i 5.03. Sprawdźcie szczegóły na grafice:

 

Oryginalny post: Na kontach AB6IX w portalach społecznościowych opublikowano pierwszy oficjalny teaser nowej płyty. Powrót grupy zapowiedziano na 13 lutego. Krążek będzie zatytułowany „5NALLY”. Według informacji potwierdzonych przez Brand New Music, na album trafią solowe utwory wszystkich członków zespołu. Będzie to wyjątkowy prezent dla fanów boysbandu przez startem ich pierwszej światowej trasy koncertowej.

Tournée rozpocznie się 21 lutego w Berlinie. W Europie grupa wystąpi także w Paryżu, Londynie i Amsterdamie. Potem zespół zagra koncerty w Azji oraz USA. 

AB6IX zadebiutowało wiosną zeszłego roku z EP „B:COMPLETE”. Jesienią usłyszeliśmy natomiast ich pierwszy pełny album “6IXENSE” z tytułowym BLIND FOR LOVE

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter AB6IX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.