Zespół w listopadzie wydał swój pierwszy pełny album. Teraz przyszedł czas na repackage najnowszego krążka. Co warto wiedzieć o płycie? Dowiecie się z naszego podsumowania!

Boysband 18 listopada wydał swój pierwszy pełny album, z singlem WANNABE na czele, który przyniósł pierwszą wygraną w programie muzycznym. Zespół postanowił nie zwalniać tempa i wydał rozszerzoną wersję swojego wydawnictwa. „Without You” miało premierę 29 stycznia. Na płycie, oprócz dwunastu pozycji z „Re-boot”, o którym pisaliśmy tutaj, znalazły się dwa nowe utwory, mianowicie tytułowe Without You i I Love U Crazy!

Without You stanowi swoiste rozszerzenie WANNABE. W utworze pada pytanie „kim jestem”, co może nawiązywać do poprzedniego singla zespołu. Bohater tekstu chciał tam zostać zupełnie inną osobą, przez co zagubił swoje prawdziwe “ja”. W nowym kawałku opisywana jest głównie strata, nie tylko siebie, ale również ukochanej osoby. Bez niej zdajemy się błąkać w ciemności bez celu. Teledysk doskonale odzwierciedla te uczucia, potęgując emocje zawarte w melodii i tekście piosenki.

 

 

Drugi kawałek, który znajdziemy na rozszerzeniu to I Love U Crazy!, wesoła kompozycja, w której padają imponujące wyznania. Bohater nie chce bowiem dzielić się ukochaną osobą z nikim innym i pragnie być traktowany przez nią poważnie. Chce iść naprzód, bo uważa, że to ich wspólny złoty czas i tylko razem mogą dokonać wielkich rzeczy.

Golden Child dało swój pierwszy występ z Without You w Mnet M!Countdown. Dzień później zespół pojawił się w KBS Music Bank.

 

 

 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.