Członkowie PENTAGON stworzyli krążek będący idealnym soundtrackiem gorących, letnich dni. Podobnie, jak na poprzednich wydawnictwach, boysband daje się nam poznać z nieco innej strony, nie porzucając jednocześnie swojego na pewien sposób beztroskiego stylu muzycznego. 

Boysband spod skrzydeł Cube Entertainment powrócił na scenę 17 lipca z dziewiątym w karierze mini-albumem. Chociaż z powodu problemów zdrowotnych Yan Ana grupa nie promuje się w pełnym składzie, członkowie PENTAGON postanowili dać z siebie wszystko i przygotować wydawnictwo, które będzie towarzyszyć nam przez całe wakacje. 

Tytułowe Humph! spotkało się z zainteresowaniem ze strony publiki jeszcze przed premierą krążka. Wszystko to za sprawą jednego z twórców utworu, Giriboya, który połączył siły w pracy nad kawałkiem m.in. z Huiem. Tym razem grupa postawiła na lekką, zachęcającą do zabawy melodię odnajdującą swoje korzenie w hip-hopie. Sam tekst odnosi się do momentów, w których chcemy, często bez konkretnego powodu, odseparować niektórych ludzi z naszego życia.

Na albumie znajdziemy łącznie cztery utwory. W powstawaniu każdego z nich brali udział członkowie PENTAGON. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

  1. Humph!
  2. Fantasystic – bohater utworu pragnie zabrać swoją wybrankę gdzieś daleko, aby wspólnie dać się ponieść pełnej niespodzianek, wakacyjnej przygodzie. Kawałek charakteryzuje się prostym, rytmicznym tekstem, który w połączeniu z taneczną melodią idealnie wpisuje się w klimat letnich imprez.
  3. Summer! – większość z nas w gorące dni tylko marzy o tym, aby udać się poza miasto i odpocząć od ciągle rosnących temperatur. O niczym innym nie myślą bohaterowie utworu, którzy przytłoczeni zgiełkiem gorącego miasta postanowili wyjechać wraz ze swoimi przyjaciółmi. Lekka, prosta linia melodyczna zachęca nas do śpiewania oraz zabawy do utraty tchu.
  4. Round 2 – pierwszą część utworu mogliśmy usłyszeć na poprzednim krążku PENTAGON, „Genie:us„. Grupa zadedykowała ten utwór swoim fanom, Universe, jako formę podziękowania za wsparcie i zaufanie, którym fani darzą boysband. Warto podkreślić, że przy powstawaniu kawałka brali udział wszyscy członkowie PENTAGON.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube PENTAGON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.