Nowy projekt Cao Lu (FIESTAR) to wspólna kolaboracja z Yerin (GFRIEND) i Kisum!

AKTUALIZACJA: 14 marca

Zobaczyliśmy dzisiaj teaser utworu. Jego oficjalnym tytułem jest Spring Again. Przypomnijmy, że usłyszymy go już 16 marca w południe KST.

AKTUALIZACJA: 13 marca

Rozpoczęła się zapowiadana promocja kawałka. Agencja FIESTAR wypuściła zdjęcia promocyjne Cao Lu, Yerin i Kisum. Zobaczcie je poniżej!

 

AKTUALIZACJA: 9 marca

Wytwórnia Fave Entertainment podzieliła się nowymi informacjami o kolaboracji. Według informacji OSEN kawałek będzie jak „wiosenna kolęda”. Tekst piosenki będzie bardzo emocjonalny, a całość reprezentować ma „serca samotnych solistek”. Piosenka wyjdzie w południe KST 16 marca i będzie nazywać się 왜 또 봄이야 (angielski tytuł roboczy: Why It’s Spring Again).

Oryginalny post: Pomimo bardzo napiętego harmonogramu, Cao Lu przygotowuje się do wydania nowej piosenki. W utworze usłyszymy także Yerin z GFRIEND i raperkę Kisum. Kawałek będzie miał swoją premierę 16 marca. „Tej wiosny zobaczymy nową wersję girl power”, mówi w oficjalnym oświadczeniu wytwórnia artystki. Agencja planuje także przedpremierową promocję nowej piosenki, którą będziecie mogli śledzić na naszej stronie.

Yerin wraz z GFRIEND wydała 6 marca nowy album, „The Awakening”. Jego tytułowa piosenka, Fingertip, różni się od tego co wcześniej prezentował zespół. Więcej o krążku przeczytacie TUTAJ. Natomiast Kisum to młoda raperka, która zajęła piąte miejsce w pierwszym sezonie show Mnet „Unpretty Rapstar”. Była także drugim artystą naszej serii Wart Uwagi. Jeśli chcecie wiedzieć o niej więcej, kliknijcie TUTAJ.

 

źródło:(1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.