Tegoroczne Teen Choice Awards nagrodziły k-popowych artystów. Podczas rozdania statuetek widzowie mogli obejrzeć występ Monsta X.

BTS, BLACKPINK i Red Velvet mogą pochwalić się statuetkami 2019 Teen Choice Awards. Bangtani dostali nagrodę za najlepszą kolaborację za Boy With Luv z udziałem Halsey. Boysband wyróżnił się także w kategorii Najlepszej Letniej Trasy Koncertowej z „Love Yourself: Speak Yourself”, a ARMY zostało ogłoszone Najlepszym Fandomem. DDU-DU DDU-DU BLACKPINK wygrało w kategorii Najlepszej Piosenki Grupowej, a Najlepszym Kawałkiem Electronic/Disco okazał się remix Close To Me, gdzie Red Velvet połączyły siły z Ellie Goulding i Diplo.

Należy dodać, że nikt z powyższych zwycięzców nie brał udziału w gali. W Los Angeles pojawiło się jednak Monsta X, które wystąpiło na scenie Teen Choice Awards z Who Do You Love. Sprawdźcie wideo poniżej:

Teen Choice Awards to nagrody przyznawane w USA co roku od 1999. Zwycięzców wybierają użytkownicy social media w wieku 13+. Nominowani nagradzani są w wielu kategoriach, obejmujących m.in. muzykę, film, sport, telewizję czy modę.

 

źródła zdjęć: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment / YG Entertainment / Oficjalna Strona Red Velvet

Jeden komentarz “BTS, BLACKPINK i Red Velvet ze statuetkami Teen Choice Awards; Monsta X wystąpiło na gali”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.