Brytyjska piosenkarka zaprosiła Red Velvet do współpracy przy remiksie swojego zeszłorocznego kawałka. Zebraliśmy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tej muzycznej kolaboracji!

Girlsband SM Entertainment nagrał wraz z Ellie Goulding specjalny remiks jej kawałka Close To Me. Oryginalna wersja utworu miała swoją premierę w listopadzie 2018 roku. Usłyszeliśmy w niej rapera Swae Lee, a nad całością czuwał sławny producent i DJ Diplo. W najnowszym wydaniu dziewczęta z Red Velvet dodają piosence świeżości koreańskim tekstem. Co ciekawe, nowe fragmenty słów napisały wspólnie Wendy oraz Yeri.

Jak podaje portal Herald Pop, brytyjska wokalistka sama zaproponowała zespołowi współpracę. Czytamy, że piosenkarka dowiedziała się o Red Velvet podczas koreańskiego przystanku jej trasy koncertowej. Zremiksowana wersja Close To Me miała swoją premierę 5 kwietnia. Warto dodać, że na całym świecie wychodziła o różnych porach. Każdy kraj mógł posłuchać numeru o północy, w zależności od swojej strefy czasowej.

 

źródło:(1)
źródła zdjęć: Oficjalny Twitter Red Velvet / Oficjalny Twitter Ellie Goulding

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.