Girlsband wróci z nowym albumem na początku listopada.

AKTUALIZACJA: 3 listopada

Fani mogą obejrzeć kilka ujęć z teledysku do DDD. Opublikowany został również gif z najważniejszym momentem w choreografii (ostatni w galerii poniżej).

AKTUALIZACJA: 2 listopada

Grupa udostępniła zapowiedź albumu oraz skrót wszystkich piosenek, które na nim usłyszymy.

 


W dniu premiery krążka EXID pojawi się na Vlive o godzinie 12:00 polskiego czasu.

AKTUALIZACJA: 31 października

W najnowszej zapowiedzi usłyszymy fragment tytułowej piosenki DDD.

AKTUALIZACJA: 30 października

Na „Full Moon” usłyszymy sześć utworów. Dwa z nich, tytułowe DDD oraz Too Good To Me, wykonywane są przez cały girlsband. Reszta to kawałki solowe Solji i Hyerin (napisała tekst), a także duet Hani z LE (odpowiada za tekst i kompozycję).  Jeonghwa (wokalistka występuje tu też jako producentka pod pseudonimem pp) do swojej piosenki zaprosiła artystkę PINKMOON , u której pojawiła się gościnnie w utworze DEEP SLEEP (LINK do piosenki na Soundcloud). Wśród producentów, prócz Shinsadong Tiger, pojawiają się nowe imiona jak bigguyrobin, V!VE, Midnight, GALLERY czy Kim Min Jun.

AKTUALIZACJA: 29 października

Zaprezentowany został wygląd albumu, który utrzymany jest w oficjalnej kolorystyce zespołu.

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 26 października

Na ostatnich fotografiach konceptowych zobaczyliśmy liderkę Solji oraz grupowe zdjęcie w pełnym składzie.

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 25 października

Kolejne konceptowe zdjęcia przedstawiają Hani i LE.

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 24 października

EXID podzieliło się dzisiaj harmonogramem promocji „Full Moon”. Od 25 do 27 października publikowane będą konceptowe fotografie. 29 października zobaczymy, jak będzie wyglądać fizyczna wersja płyty. Dwa dni później poznamy natomiast tracklistę krążka. 1 listopada czeka nas tajemniczy „spoiler albumu”. Następnego dnia usłyszymy skrót wszystkich kawałków z „Full Moon”. Po krótkiej przerwie, 6 listopada, będziemy mogli zobaczyć teaser MV do tytułowej piosenki. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Zgodnie z rozpiską, na social media EXID pojawiły się indywidualne fotografie z udziałem Hyerin i Jeonghwy.

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 23 października

Zespół codziennie publikuje na swoim Twitterze kolejne zapowiedzi odnośnie tytułu piosenki oraz teledysku. Litery „ㄷㄷㄷ” odnoszą się do tytułu „덜덜덜”. Obie wersje w koreańskim slangu używane są jako reakcje opisujące strach lub zachwyt (np. „br br br„).

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA: 20 października

Pojawiła się kolejna zapowiedź „Full Moon”. Tym razem jest nią chat fanów grupy, na którym rozmawiają o koncepcie piątego albumu nazwanego „sexy music”.

 

AKTUALIZACJA: 18 października

Opublikowana została grafika przedstawiająca kardiogram (zapis bicia serca), którą zatytułowano „title spoiler”. W tagach na Twitterze pojawiają się słowa, które prawdopodobnie są tytułami piosenek. Wśród nich pojawiają się: „Cold”, „Fear”, „Shivering”, „Grumbling”, „Lie” and „Eyes quivering”.

 


Oryginalny artykuł: Na oficjalnym Twitterze zespołu pojawiła się grafika z datą premiery najnowszego wydawnictwa EXID. „Full Moon” ujrzy światło dzienne 7 listopada.


„Full Moon” jest kontynuacją wydanego w kwietniu krążka „Eclipse” i promującego go singla Night Rather Than Day. Panie promowały się w niepełnym składzie ze względu na stan zdrowia liderki. Reprezentant wytwórni Banana Culture potwierdził, że Solji brała udział w procesie tworzenia i nagrywania płyty, jednak jej uczestnictwo w promocjach nie jest pewne.

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Banana Culture

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.