Boysband wróci z płytą „Dream Part.02”.

AKTUALIZACJA: 3o października

Tytułową piosenką „Dream Part.02” zostało Crazy Sexy Cool. Jak Wam się podoba?

 

AKTUALIZACJA: 24 października

Na oficjalnym koncie V LIVE pojawił się skrót wszystkich piosenek, jakie znajdą się na „Dream Part.02”. Posłuchajcie ich poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 22 października

ASTRO podzieliło się tracklistą „Dream Part.02”. Jin Jin oraz Rocky brali udział w tworzeniu rapu do prawie każdej piosenki. Warto też zauważyć, że druga pozycja na liście, Crazy Sexy Cool, została skomponowana m.in. przez LDN Noise. Za to nad 어느새 우린, co można przetłumaczyć jako Before Us, pracował duet Iggy Youngbae. Całą listę utworów znajdziecie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 21 października

Fizyczna wersja albumu będzie wydana w dwóch wersjach: „Wish” oraz „Wind”. Otrzymamy do niego 72-stronicowy photobook, pocztówkę, dwie karty kolekcjonerskie, zdjęcie polaroid, dwa plakaty oraz „specjalną kartę”. Wszystkie szczegóły albumu znajdziecie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 19 października

ASTRO opublikowało nowe teaserowe fotografie albumu:

AKTUALIZACJA: 17 października

Zgodnie z rozpiską promocji, dzisiaj zobaczyliśmy promocyjne zdjęcia „Dream Part.02”.

 

AKTUALIZACJA: 16 października

Znamy pełen harmonogram promocji „Dream Part.02”. Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży 18 października, pojawi się pierwszy teaser. Dwa dni później zostanie opublikowany drugi zwiastun, a 22 października szczegóły dotyczące wnętrza albumu. Dzień później poznamy tracklistę płyty. Tego, jak będzie brzmieć „Dream Part.02”, dowiemy się 25 października. Teaser teledysku dostępny będzie 30 października. Pierwszego dnia listopada, oprócz premiery krążka, odbędzie się showcase. Wszystkie informacje znajdziecie na poniższych grafikach:

 

Oryginalny post: Zespół ogłosił, że wróci na scenę już 1 listopada. Na social media grupy pojawiła się podwójna grafika „Dream Part.02”, pokazująca kilka rzędów krzeseł i ławek w dwóch sceneriach. Oprócz tego, w hashtagach podano nazwę „Baram”, co może nawiązywać do nazwy tytułowej piosenki nowej płyty. Zobaczcie oba teasery poniżej:

ASTRO rozpoczęli serię „Dream” pod koniec maja. Promowali się wtedy z wakacyjnym utworem Baby. O całej płycie mogliście przeczytać także na naszej stronie.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ASTRO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.