Na fancafe zespołu oraz w aplikacji Weverse pojawiła się informacja o premierze nowego krążka BTS.

AKTUALIZACJA: 16 lutego

Na “MAP OF THE SOUL: 7” znajdziemy aż 20 kawałków, w tym tytułowe ON i kilka pozycji znanych już z “Persona”. Warto zauważyć, że na cyfrowej wersji krążka fani będą mogli posłuchać także innej wersji głównego singla – nagranej we współpracy z SIA. Sprawdźcie, co dokładnie znajdzie się na krążku:

16

 

AKTUALIZACJA: 12 lutego

Sprawdźcie kolejne fotografie z udziałem członków BTS:

AKTUALIZACJA: 11 lutego

To już trzecie konceptowe zdjęcia “MAP OF SOUL: 7”:

AKTUALIZACJA: 10 lutego

Zobaczyliśmy kolejne zdjęcia teaserowe BTS. 

AKTUALIZACJA: 9 lutego

Big Hit Entertainment podzieliło się pierwszymi konceptowymi fotografiami członków BTS. Sprawdźcie je poniżej:

AKTUALIZACJA: 8 stycznia

Na oficjalnych SNS BTS pojawił się harmonogram promocji “MAP OF THE SOUL: 7”. Pierwsza część promocji rozpocznie się już 10 stycznia, grupa zaprezentuje wtedy teaser zatytułowany “SHADOW“. Na 14 oraz 15 stycznia zaplanowano “CONNECT, BTS”, w którym będą mogli uczestniczyć fani w Londynie, Berlinie jak i online. 17 stycznia usłyszymy pierwszy singiel z krążka. Drugi etap otworzy “CONNECT, BTS” 21 stycznia w Buenos Aires, kolejne wydarzenie tego typu będzie miało miejsce 28 stycznia w Seulu oraz 4 lutego w Nowym Jorku. Zobaczymy również trailer nazwany “EGO”.  Trzecia część harmonogramu rozpocznie się 10 lutego. W jej trakcie zobaczymy zdjęcia teaserowe oraz listę utworów. Ostatnim etapem będzie premiera albumu, która została zaplanowana na 21 lutego, natomiast 28 lutego zobaczymy klip do tytułowego utworu. Więcej szczegółów znajdziecie na poniższej grafice: 

Oryginalny post: Bangtani powrócą na scenę 21 lutego. Wtedy ujrzy światło dzienne “MAP OF THE SOUL: 7”, druga część serii rozpoczętej albumem “PERSONA”. Przedsprzedaż nowej płyty rozpocznie się 9 stycznia.

Przypomnijmy, że będzie to pierwsze wydawnictwo BTS od kwietnia 2019 roku, nie licząc wyników różnych współprac poszczególnych członków grupy.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.